lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/1. степен такмичења У13/Група 3
1.КК Бањица Мега550320:16610
2.КК Земун Фитофармација541339:1679
3.КК Лазаревац532225:2078
4.КК Гро-Баскет523232:2267
5.КК Баск514203:3256
6.КК Умка Џез50573:3015
63136 КК Умка Џез : КК Бањица Мега
24.11.2019
12:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
63137 КК Гро-Баскет : КК Лазаревац
24.11.2019
10:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
63138 КК Баск : КК Земун Фитофармација
23.11.2019
12:45
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
63121 КК Земун Фитофармација : КК Баск 87 : 35
20.10.2019
18:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
63122 КК Лазаревац : КК Гро-Баскет 47 : 44
19.10.2019
17:00
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
63123 КК Бањица Мега : КК Умка Џез 70 : 8
19.10.2019
13:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
63124 КК Земун Фитофармација : КК Лазаревац 56 : 30
31.10.2019
20:15
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
63125 КК Гро-Баскет : КК Бањица Мега 29 : 54
26.10.2019
11:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
63126 КК Баск : КК Умка Џез 47 : 14
26.10.2019
12:45
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
63127 КК Лазаревац : КК Баск 74 : 21
02.11.2019
12:45
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
63128 КК Бањица Мега : КК Земун Фитофармација 60 : 56
03.11.2019
12:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
63129 КК Умка Џез : КК Гро-Баскет 13 : 55
02.11.2019
15:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
63130 КК Земун Фитофармација : КК Умка Џез 89 : 9
09.11.2019
18:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
63131 КК Лазаревац : КК Бањица Мега 34 : 57
09.11.2019
10:30
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
63132 КК Баск : КК Гро-Баскет 61 : 71
09.11.2019
13:50
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
63133 КК Бањица Мега : КК Баск 79 : 39
17.11.2019
12:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
63134 КК Умка Џез : КК Лазаревац 29 : 40
17.11.2019
09:00
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
63135 КК Гро-Баскет : КК Земун Фитофармација 33 : 51
16.11.2019
11:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
63136 КК Умка Џез : КК Бањица Мега
24.11.2019
12:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
63137 КК Гро-Баскет : КК Лазаревац
24.11.2019
10:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
63138 КК Баск : КК Земун Фитофармација
23.11.2019
12:45
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)