lat|eng
Насловна > Резултати
ЈУНИОРИ/Квалитетна лига
1.КК Жарково131301203:80726
2.КК Беко131121158:84524
3.КК Земун13103952:87323
4.КК Беовук 721394854:84122
5.КК Чубура1367901:97019
6.КК Младост1358878:91618
7.КК Слодес1358874:93018
8.КК Житко Баскет1358873:94218
9.КК ИБЦ1349927:99217
10.КК Ас Баскет1349912:109317
11.КК Еко Спорт1349723:93117
12.ШКК Звездара13211850:96515
63906 КК Беко : КК Еко Спорт 118 : 55
26.10.2019
14:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Марко Перовић, Павле Шипка, Делегат: Ђорђе Илић
63907 КК Младост : ШКК Звездара 82 : 76
27.10.2019
13:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Марко Перовић, Милош Јоксимовић, Делегат: Урош Чукић
63908 КК Земун : КК Житко Баскет 80 : 77
30.10.2019
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Горан Радовановић
63909 КК ИБЦ : КК Слодес 76 : 82
27.10.2019
16:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Немања Ковачевић, Петар Јанкулоски, Делегат: Мирољуб Јовановић
63910 КК Жарково : КК Ас Баскет 93 : 54
26.10.2019
15:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Филип Конатар, Петар Јанкулоски, Делегат: Михајло Костић
63911 КК Чубура : КК Беовук 72 74 : 55
26.10.2019
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Марко Шошкић, Немања Гојовић, Делегат: Мирољуб Јовановић
63912 КК Беко : КК Младост 70 : 44
02.11.2019
14:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Лазар Костић, Милош Јоксимовић, Делегат: Александар Тодоровић
63913 КК Ас Баскет : КК Чубура 73 : 65
02.11.2019
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
Милош Јоксимовић, Немања Гојовић, Делегат: Слободан Тодоровић
63914 КК Слодес : КК Жарково 64 : 81
02.11.2019
12:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Милош Прица, Лука Максимовић, Делегат: Урош Чукић
63915 КК Житко Баскет : КК ИБЦ 78 : 84
06.11.2019
20:25
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Влаховић, Александар Јовановски, Делегат: Зоран Ружић
63916 ШКК Звездара : КК Земун 69 : 100
04.11.2019
15:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милан Костић, Душан Марчетић, Делегат: Александар Рашинац
63917 КК Еко Спорт : КК Беовук 72 52 : 39
05.11.2019
21:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Звездан Јанковић
63918 КК Младост : КК Еко Спорт 59 : 58
08.11.2019
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
63919 КК Земун : КК Беко 72 : 92
20.11.2019
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
63920 КК ИБЦ : ШКК Звездара 62 : 39
14.11.2019
21:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
63921 КК Жарково : КК Житко Баскет 98 : 63
09.11.2019
20:45
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
63922 КК Чубура : КК Слодес 66 : 76
09.11.2019
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
63923 КК Беовук 72 : КК Ас Баскет 71 : 61
12.11.2019
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
63924 КК Беко : КК ИБЦ 98 : 72
16.11.2019
14:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
63925 КК Младост : КК Земун 63 : 74
18.11.2019
21:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
63926 КК Слодес : КК Беовук 72 67 : 73
16.11.2019
12:15
Хала Слодес ( Борска 92ф)
63927 КК Житко Баскет : КК Чубура 75 : 66
19.11.2019
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
63928 ШКК Звездара : КК Жарково 57 : 94
19.11.2019
21:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
63929 КК Еко Спорт : КК Ас Баскет 60 : 50
17.11.2019
16:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
63930 КК Земун : КК Еко Спорт 78 : 53
27.11.2019
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
63931 КК ИБЦ : КК Младост 66 : 61
23.11.2019
14:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
63932 КК Жарково : КК Беко 92 : 89
27.11.2019
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
63933 КК Чубура : ШКК Звездара 72 : 68
23.11.2019
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
63934 КК Беовук 72 : КК Житко Баскет 63 : 49
23.11.2019
12:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
63935 КК Ас Баскет : КК Слодес 64 : 99
05.01.2020
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
63936 КК Беко : КК Чубура 89 : 74
30.11.2019
11:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
63937 КК Младост : КК Жарково 63 : 73
01.12.2019
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
63938 КК Земун : КК ИБЦ 81 : 58
02.12.2019
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
63939 КК Житко Баскет : КК Ас Баскет 82 : 59
03.12.2019
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
63940 ШКК Звездара : КК Беовук 72 59 : 71
01.12.2019
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
63941 КК Еко Спорт : КК Слодес 70 : 52
01.12.2019
16:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
63942 КК ИБЦ : КК Еко Спорт 79 : 46
12.12.2019
21:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Милош Јоксимовић, Немања Кривокућа, Делегат: Бојан Драшкић
63943 КК Жарково : КК Земун 82 : 46
08.12.2019
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Ђорђе Илић
63944 КК Чубура : КК Младост 60 : 57
07.12.2019
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Петар Јанковић, Филип Конатар, Делегат: Слободан Тодоровић
63945 КК Беовук 72 : КК Беко 53 : 78
09.12.2019
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Зоран Нинков
63946 КК Ас Баскет : ШКК Звездара 73 : 67
07.12.2019
13:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
Драган Јаковљевић, Милош Прица, Делегат: Александар Тодоровић
63947 КК Слодес : КК Житко Баскет 55 : 52
07.12.2019
12:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Милош З. Димитријевић, Петар Јанковић, Делегат: Слободан Каличанин
63948 КК Беко : КК Ас Баскет 92 : 69
11.12.2019
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Милан Костић, Милош Прица, Делегат: Александар Тодоровић
63949 КК Младост : КК Беовук 72 61 : 67
12.12.2019
21:40
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Марко Шошкић, Владимир Поповић, Делегат: Стеван Радић
63950 КК Земун : КК Чубура 78 : 67
11.12.2019
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Радовић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Горан Радовановић
63951 КК ИБЦ : КК Жарково 75 : 85
18.12.2019
21:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Стеван Рашинац, Филип Конатар, Делегат: Мирољуб Јовановић
63952 ШКК Звездара : КК Слодес 73 : 66
10.12.2019
21:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
63953 КК Еко Спорт : КК Житко Баскет 59 : 69
09.12.2019
20:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
63954 КК Жарково : КК Еко Спорт 101 : 51
14.12.2019
17:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Јоксимовић, Немања Гојовић, Делегат: Никола Томић
63955 КК Чубура : КК ИБЦ 81 : 79
14.12.2019
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Немања Гојовић, Милош Јоксимовић, Делегат: Мирољуб Јовановић
63956 КК Беовук 72 : КК Земун 74 : 71
16.12.2019
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Милан Костић, Немања Кривокућа, Делегат: Ненад Радосављевић
63957 КК Ас Баскет : КК Младост 88 : 77
14.12.2019
13:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
Марко Шошкић, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Вранеш
63958 КК Слодес : КК Беко 54 : 76
13.12.2019
13:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Павле Шипка, Немања Видаковић, Делегат: Слободан Каличанин
63959 КК Житко Баскет : ШКК Звездара 81 : 77
14.12.2019
21:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Гојовић, Милош Јоксимовић, Делегат: Бојан Драшкић
63960 КК Беко : КК Житко Баскет 95 : 64
27.12.2019
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Небојша Лазаревић
63961 КК Младост : КК Слодес 78 : 54
21.12.2019
11:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Драган Јаковљевић, Милош Прица, Делегат: Дарко Димитријевић
63962 КК Земун : КК Ас Баскет 83 : 77
22.12.2019
20:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Милош Јоксимовић, Делегат: Никола Томић
63963 КК ИБЦ : КК Беовук 72 72 : 85
23.12.2019
21:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Немања Гојовић, Филип Конатар, Делегат: Борко Павловић
63964 КК Жарково : КК Чубура 100 : 47
22.12.2019
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Младеновић, Александар Петровић, Делегат: Милан Раденковић
63965 КК Еко Спорт : ШКК Звездара 50 : 48
21.12.2019
14:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Стеван Рашинац, Петар Димић, Делегат: Слободан Тодоровић
63966 КК Чубура : КК Еко Спорт 79 : 72
16.01.2020
21:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
63967 КК Беовук 72 : КК Жарково 67 : 83
11.01.2020
17:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
63968 КК Ас Баскет : КК ИБЦ 97 : 84
12.01.2020
13:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
63969 КК Слодес : КК Земун 53 : 67
12.01.2020
12:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
63970 КК Житко Баскет : КК Младост 63 : 85
09.01.2020
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
63971 ШКК Звездара : КК Беко 84 : 77
12.01.2020
16:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
63972 КК Беовук 72 : КК Чубура 69 : 59
19.01.2020
13:20
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
63973 КК Ас Баскет : КК Жарково 68 : 129
18.01.2020
19:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
63974 КК Слодес : КК ИБЦ 89 : 62
18.01.2020
10:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
63975 КК Житко Баскет : КК Земун 50 : 63
21.01.2020
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
63976 ШКК Звездара : КК Младост 75 : 78
18.01.2020
18:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
63977 КК Еко Спорт : КК Беко 42 : 92
19.01.2020
16:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
63978 КК Младост : КК Беко 70 : 92
25.01.2020
17:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Петар Јанковић, Дејан Живковић, Делегат: Стеван Радић
63979 КК Земун : ШКК Звездара 59 : 58
28.01.2020
21:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Петар Јанковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Небојша Лазаревић
63980 КК ИБЦ : КК Житко Баскет 58 : 70
30.01.2020
21:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Немања Радовић, Стеван Рашинац, Делегат: Зоран Нинков
63981 КК Жарково : КК Слодес 92 : 63
26.01.2020
15:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Стеван Рашинац, Небојша Перовић, Делегат: Михајло Костић
63982 КК Чубура : КК Ас Баскет 91 : 79
28.01.2020
21:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Немања Радовић, Стеван Рашинац, Делегат: Мирољуб Јовановић
63983 КК Беовук 72 : КК Еко Спорт 67 : 55
26.01.2020
11:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
Данило Петковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Мирјана Весковић