lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига У12/Група 1
1.КК Мондо Баскет 3440167:848
2.ШКК Звездара 2532301:1668
3.КК Вук440179:1068
4.КК Шутер431161:967
5.КК Сава 2422184:1126
6.КК Ас Баскет 2422104:1356
7.КК Омладинац (Нови Бановци)514176:2456
8.КК Рас 3422125:1256
9.КК Борац Земун 240449:2044
10.КК Умка Џез 240459:2324
66324 КК Ас Баскет 2 : КК Борац Земун 2 33 : 15
08.12.2019
12:20
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
66325 КК Вук : КК Омладинац (Нови Бановци) 36 : 23
07.12.2019
14:30
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
66326 ШКК Звездара 2 : КК Умка Џез 2 81 : 17
08.12.2019
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
66327 КК Сава 2 : КК Мондо Баскет 3 31 : 33
08.12.2019
09:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
66328 КК Шутер : КК Рас 3 40 : 13
08.12.2019
13:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
66309 КК Ас Баскет 2 : КК Шутер 27 : 36
17.11.2019
12:30
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
66310 КК Вук : КК Сава 2 43 : 40
17.11.2019
12:30
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
66311 КК Омладинац (Нови Бановци) : ШКК Звездара 2 18 : 67
16.11.2019
13:00
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
66312 КК Борац Земун 2 : КК Рас 3 11 : 38
17.11.2019
16:15
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
66313 КК Мондо Баскет 3 : КК Умка Џез 2 44 : 9
16.11.2019
11:10
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
66314 КК Ас Баскет 2 : КК Вук 12 : 56
24.11.2019
12:30
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
66315 КК Рас 3 : КК Мондо Баскет 3 21 : 53
24.11.2019
15:15
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
66316 ШКК Звездара 2 : КК Борац Земун 2 77 : 8
24.11.2019
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
66317 КК Сава 2 : КК Омладинац (Нови Бановци) 57 : 21
24.11.2019
09:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
66318 КК Шутер : КК Умка Џез 2 54 : 12
23.11.2019
09:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
66319 КК Вук : КК Шутер 44 : 31
01.12.2019
13:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
66320 КК Омладинац (Нови Бановци) : КК Ас Баскет 2 28 : 32
30.11.2019
12:30
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
66321 КК Борац Земун 2 : КК Сава 2 15 : 56
30.11.2019
12:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
66322 КК Мондо Баскет 3 : ШКК Звездара 2 37 : 23
30.11.2019
11:00
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
66323 КК Умка Џез 2 : КК Рас 3 21 : 53
01.12.2019
18:30
Јован Цвијић ( Данила Илића 1)
66324 КК Ас Баскет 2 : КК Борац Земун 2 33 : 15
08.12.2019
12:20
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
66325 КК Вук : КК Омладинац (Нови Бановци) 36 : 23
07.12.2019
14:30
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
66326 ШКК Звездара 2 : КК Умка Џез 2 81 : 17
08.12.2019
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
66327 КК Сава 2 : КК Мондо Баскет 3 31 : 33
08.12.2019
09:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
66328 КК Шутер : КК Рас 3 40 : 13
08.12.2019
13:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)