lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Квалитетна лига У13/Група 1
1.КК Црвена Звезда МТС220145:494
2.КК Ас Баскет220144:794
3.КК Жарково21176:923
4.КК Церак21177:833
5.КК Визура11051:482
6.КК Земун20285:962
7.КК Борац Земун20249:1662
8.КК Партизан НИС10149:631
66995 КК Жарково : КК Борац Земун
23.02.2020
12:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Огњен Ћурчић, Лука Међугорац, Делегат: Михајло Костић
66996 КК Земун : КК Црвена Звезда МТС
23.02.2020
16:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Марко Перовић, Огњен Ћурчић, Делегат: Горан Радовановић
66997 КК Партизан НИС : КК Церак
23.02.2020
13:20
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
Петар Јанкулоски, Филип Конатар, Делегат: Јелена Поповић
66998 КК Ас Баскет : КК Визура
23.02.2020
12:00
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
Милош Јоксимовић, Хелена Маринковић, Делегат: Мирољуб Јовановић
66987 КК Црвена Звезда МТС : КК Борац Земун 85 : 19
19.01.2020
13:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
66988 КК Жарково : КК Церак 46 : 32
18.01.2020
10:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
66989 КК Земун : КК Визура 48 : 51
19.01.2020
19:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
66990 КК Партизан НИС : КК Ас Баскет 49 : 63
18.01.2020
15:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
66991 КК Борац Земун : КК Ас Баскет 30 : 81
17.02.2020
15:20
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
66992 КК Визура : КК Партизан НИС
21.02.2020
09:45
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
66993 КК Церак : КК Земун 45 : 37
21.02.2020
17:30
Уједињене Нације ( Борова 8)
66994 КК Црвена Звезда МТС : КК Жарково 60 : 30
21.02.2020
20:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
66995 КК Жарково : КК Борац Земун
23.02.2020
12:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Огњен Ћурчић, Лука Међугорац, Делегат: Михајло Костић
66996 КК Земун : КК Црвена Звезда МТС
23.02.2020
16:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Марко Перовић, Огњен Ћурчић, Делегат: Горан Радовановић
66997 КК Партизан НИС : КК Церак
23.02.2020
13:20
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
Петар Јанкулоски, Филип Конатар, Делегат: Јелена Поповић
66998 КК Ас Баскет : КК Визура
23.02.2020
12:00
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
Милош Јоксимовић, Хелена Маринковић, Делегат: Мирољуб Јовановић