lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 |

ЈУНИОРИ/Регионална лига/Група 1
1.КК Визура 2972695:53616
2.КК Рас963672:58015
3.КК Шутер770708:46614
4.ОКК Београд 31046789:73714
5.КК Младеновац 2936569:68512
6.КК Блокови10010547:97610
71820 ОКК Београд 3 : КК Младеновац 2 91 : 71
03.04.2021
18:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
71821 КК Визура 2 : КК Блокови 112 : 48
03.04.2021
14:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
71822 КК Шутер : КК Рас 102 : 76
03.04.2021
19:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
71793 ОКК Београд 3 : КК Шутер 62 : 92
30.01.2021
11:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
71794 КК Визура 2 : КК Младеновац 2 69 : 44
31.01.2021
16:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
71795 КК Рас : КК Блокови 101 : 50
31.01.2021
15:20
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
71796 ОКК Београд 3 : КК Визура 2 70 : 82
06.02.2021
13:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
71797 КК Младеновац 2 : КК Рас 56 : 55
29.03.2021
19:20
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
71798 КК Шутер : КК Блокови 124 : 50
06.02.2021
11:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
71799 КК Визура 2 : КК Шутер 77 : 78
13.02.2021
20:50
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
71800 КК Рас : ОКК Београд 3 75 : 65
13.02.2021
15:00
Уједињене Нације ( Борова 8)
71801 КК Блокови : КК Младеновац 2 70 : 73
14.02.2021
16:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
71802 ОКК Београд 3 : КК Блокови 113 : 36
21.02.2021
13:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
71803 КК Визура 2 : КК Рас 48 : 57
21.02.2021
18:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
71804 КК Шутер : КК Младеновац 2 97 : 75
21.02.2021
11:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
71805 КК Рас : КК Шутер
11.04.2021
14:20
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
71806 КК Блокови : КК Визура 2 62 : 68
28.02.2021
16:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
71807 КК Младеновац 2 : ОКК Београд 3 54 : 74
28.02.2021
10:20
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
71808 КК Блокови : КК Рас 54 : 88
07.03.2021
16:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
71809 КК Младеновац 2 : КК Визура 2 55 : 93
07.03.2021
13:00
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
71810 КК Шутер : ОКК Београд 3 99 : 84
09.04.2021
19:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
71811 КК Визура 2 : ОКК Београд 3 70 : 61
13.03.2021
16:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
71812 КК Рас : КК Младеновац 2 82 : 61
13.03.2021
16:30
Уједињене Нације ( Борова 8)
71813 КК Блокови : КК Шутер 42 : 116
14.03.2021
16:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
71814 ОКК Београд 3 : КК Рас 68 : 77
21.03.2021
16:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
71815 КК Младеновац 2 : КК Блокови 80 : 54
21.03.2021
10:30
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
71816 КК Шутер : КК Визура 2
71817 КК Рас : КК Визура 2 61 : 76
27.03.2021
16:40
Уједињене Нације ( Борова 8)
71818 КК Блокови : ОКК Београд 3 81 : 101
28.03.2021
16:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
71819 КК Младеновац 2 : КК Шутер
12.04.2021
19:30
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
71820 ОКК Београд 3 : КК Младеновац 2 91 : 71
03.04.2021
18:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
71821 КК Визура 2 : КК Блокови 112 : 48
03.04.2021
14:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
71822 КК Шутер : КК Рас 102 : 76
03.04.2021
19:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)