lat|eng
Насловна > Резултати
СЕНИОРИ/2. МРЛ Центар - Плеј Аут
1.КК Абба (Барич)1284945:82320
2.КК Рас1376929:90720
3.КК Гро-Баскет1183844:75719
4.КК Сурчин Добановци1275880:77219
5.КК Веба Баскет1082851:68718
6.КК Барајево Бамби1266835:85118
7.КК Церак12210710:95114
8.КК Ас Баскет12111798:104413
9.КК Шутер (Екипа одустала)0000:00
72085 КК Веба Баскет : КК Ас Баскет 126 : 59
(27:18, 42:13, 28:19, 29:9)
25.02.2021
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Лазар Ђуришић, Хелена Маринковић, Делегат: Синиша Шарбајић
72086 КК Гро-Баскет : КК Рас 76 : 64
(16:15, 21:14, 21:15, 18:20)
20.02.2021
16:45
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
Петар Милановић, Александар Лазић, Делегат: Борко Павловић
72087 КК Церак : КК Абба (Барич) 68 : 91
(25:29, 12:27, 12:22, 19:13)
21.02.2021
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Вук Иванчевић, Марко Вукчевић, Делегат: Милан Кумбара
72088 КК Шутер (Екипа одустала) : КК Барајево Бамби
КК Сурчин Добановци - слободна екипа
72090 КК Веба Баскет : КК Гро-Баскет 71 : 61
(15:23, 20:10, 19:10, 17:18)
01.01.2021
72092 КК Абба (Барич) : КК Шутер (Екипа одустала)
72093 КК Рас : КК Церак 70 : 50
(11:10, 23:12, 21:16, 15:12)
20.03.2021
16:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Петар Јанкулоски, Ђорђе Маринков, Делегат: Александар Толић
72094 КК Ас Баскет : КК Сурчин Добановци 72 : 80
(12:17, 12:27, 22:12, 26:24)
01.01.2021
КК Барајево Бамби - слободна екипа
72095 КК Гро-Баскет : КК Ас Баскет 108 : 69
(25:18, 24:22, 29:13, 30:16)
27.03.2021
16:45
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
Никола Милосављевић , Марко Вукчевић, Делегат: Милена Главан
72096 КК Церак : КК Веба Баскет 56 : 86
(14:23, 17:23, 15:23, 10:17)
01.01.2021
72097 КК Шутер (Екипа одустала) : КК Рас
72099 КК Сурчин Добановци : КК Барајево Бамби 94 : 66
(31:12, 26:15, 20:23, 17:16)
01.01.2021
КК Абба (Барич) - слободна екипа
72100 КК Веба Баскет : КК Шутер (Екипа одустала)
72101 КК Гро-Баскет : КК Церак 73 : 62
(16:19, 19:18, 20:17, 18:8)
01.01.2021
72102 КК Абба (Барич) : КК Сурчин Добановци 69 : 81
(20:27, 19:16, 15:20, 15:18)
01.01.2021
72104 КК Ас Баскет : КК Барајево Бамби 49 : 70
(9:7, 16:22, 16:28, 8:13)
01.01.2021
КК Рас - слободна екипа
72105 КК Церак : КК Ас Баскет 78 : 73
(18:20, 12:22, 22:20, 26:11)
14.03.2021
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Душан Симић, Момчило Лутовац, Делегат: Милан Благојевић
72106 КК Шутер (Екипа одустала) : КК Гро-Баскет
72108 КК Сурчин Добановци : КК Рас 62 : 57
(21:10, 8:13, 15:20, 18:14)
01.01.2021
72109 КК Барајево Бамби : КК Абба (Барич) 58 : 85
(12:19, 23:25, 12:25, 11:16)
01.01.2021
КК Веба Баскет - слободна екипа
72110 КК Веба Баскет : КК Сурчин Добановци 85 : 71
(23:14, 18:26, 24:18, 20:13)
27.03.2021
21:30
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Александар Грчић, Ања Томовић, Делегат: Александар Вранеш
72112 КК Церак : КК Шутер (Екипа одустала)
72113 КК Рас : КК Барајево Бамби 78 : 55
(20:15, 22:10, 18:16, 18:14)
01.01.2021
72114 КК Ас Баскет : КК Абба (Барич) 55 : 82
(15:23, 9:19, 24:18, 7:22)
01.01.2021
КК Гро-Баскет - слободна екипа
72120 КК Веба Баскет : КК Абба (Барич)
15.04.2021
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Никола Милосављевић , Момчило Лутовац, Делегат: Јован Михаиловић
72121 КК Гро-Баскет : КК Барајево Бамби
09.04.2021
20:15
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
Александар Грчић, Ања Томовић, Делегат: Милена Главан
72122 КК Церак : КК Сурчин Добановци
11.04.2021
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Лука Међугорац, Димитрије Стојановић, Делегат: Ивана Антуновић
72124 КК Ас Баскет : КК Рас 73 : 58
(16:8, 21:11, 25:19, 11:20)
01.01.2021
КК Шутер (Екипа одустала) - слободна екипа
72126 КК Сурчин Добановци : КК Шутер (Екипа одустала)
72127 КК Барајево Бамби : КК Церак 85 : 60
(21:22, 27:8, 25:16, 12:14)
04.04.2021
20:30
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Ђорђе Маринков, Страхиња Стаменковић, Делегат: Бојан Драшкић
72128 КК Абба (Барич) : КК Гро-Баскет 66 : 59
(17:19, 11:10, 22:28, 16:2)
03.04.2021
11:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
Стефан Дојчиновић, Душан Симић, Делегат: Небојша Лазаревић
72129 КК Рас : КК Веба Баскет 70 : 90
(22:23, 13:23, 6:25, 29:19)
06.04.2021
21:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Лука Џомбић, Хелена Маринковић, Делегат: Љиљана Перуничић
КК Ас Баскет - слободна екипа
72131 КК Барајево Бамби : КК Шутер (Екипа одустала)
72132 КК Абба (Барич) : КК Церак 81 : 52
(23:6, 20:11, 24:14, 14:21)
13.03.2021
21:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Лука Џомбић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Јован Чучуковић
72133 КК Рас : КК Гро-Баскет
13.04.2021
21:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Никола Милосављевић , Ђорђе Маринков, Делегат: Небојша Лазаревић
72134 КК Ас Баскет : КК Веба Баскет
01.01.2021
Вук Иванчевић, Михајло Гаврилоски, Делегат: Љиљана Перуничић
КК Сурчин Добановци - слободна екипа
72135 КК Гро-Баскет : КК Веба Баскет 80 : 74
(30:21, 17:16, 13:13, 20:24)
01.01.2021
72136 КК Церак : КК Рас 57 : 82
(21:23, 9:11, 11:25, 16:23)
28.03.2021
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Дејан Живковић, Лука Међугорац, Делегат: Јован Чучуковић
72137 КК Шутер (Екипа одустала) : КК Абба (Барич)
72139 КК Сурчин Добановци : КК Ас Баскет 86 : 53
(26:15, 19:6, 20:14, 21:18)
01.01.2021
КК Барајево Бамби - слободна екипа
72140 КК Веба Баскет : КК Церак 78 : 52
(26:12, 18:19, 18:10, 16:11)
01.01.2021
72141 КК Барајево Бамби : КК Сурчин Добановци 74 : 68
(14:17, 19:16, 22:14, 19:21)
01.01.2021
72143 КК Рас : КК Шутер (Екипа одустала)
72144 КК Ас Баскет : КК Гро-Баскет 82 : 103
(23:30, 25:22, 8:30, 26:21)
20.03.2021
17:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
Александар Лазић, Вук Стојановић, Делегат: Ивана Антуновић
КК Абба (Барич) - слободна екипа
72145 КК Церак : КК Гро-Баскет 62 : 75
(12:17, 25:23, 9:20, 16:15)
01.01.2021
72146 КК Шутер (Екипа одустала) : КК Веба Баскет
72148 КК Сурчин Добановци : КК Абба (Барич) 67 : 62
(12:9, 17:17, 19:13, 19:23)
01.01.2021
72149 КК Барајево Бамби : КК Ас Баскет 67 : 54
(22:12, 15:12, 20:12, 10:18)
01.01.2021
КК Рас - слободна екипа
72151 КК Гро-Баскет : КК Шутер (Екипа одустала)
72152 КК Абба (Барич) : КК Барајево Бамби 67 : 76
(10:24, 21:16, 19:18, 17:18)
01.01.2021
72153 КК Рас : КК Сурчин Добановци 54 : 52
(10:12, 16:10, 15:16, 13:14)
01.01.2021
72154 КК Ас Баскет : КК Церак
10.04.2021
17:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
КК Веба Баскет - слободна екипа
72155 КК Шутер (Екипа одустала) : КК Церак
72157 КК Сурчин Добановци : КК Веба Баскет 68 : 69
(18:19, 16:19, 16:15, 18:16)
24.03.2021
21:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
Милош Лукић, Момчило Лутовац, Делегат: Синиша Шарбајић
72158 КК Барајево Бамби : КК Рас 78 : 69
(15:23, 28:13, 21:22, 14:11)
01.01.2021
72159 КК Абба (Барич) : КК Ас Баскет 93 : 88
(23:14, 19:14, 20:22, 8:20, 23:18)
01.01.2021
КК Гро-Баскет - слободна екипа
72160 КК Веба Баскет : КК Барајево Бамби 90 : 81
(26:17, 26:21, 18:27, 20:16)
20.03.2021
21:30
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Марко Богићевић, Хелена Маринковић, Делегат: Јован Чучуковић
72161 КК Гро-Баскет : КК Сурчин Добановци 71 : 60
(13:17, 18:20, 21:9, 19:14)
17.03.2021
20:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
Лазар Ђуришић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Ивана Антуновић
72163 КК Рас : КК Абба (Барич) 87 : 86
(29:21, 20:18, 13:25, 25:22)
01.01.2021
72164 КК Ас Баскет : КК Шутер (Екипа одустала)
КК Церак - слободна екипа
72166 КК Сурчин Добановци : КК Церак 91 : 40
(21:8, 28:8, 22:11, 20:13)
12.03.2021
21:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
Лазар Ђуришић, Марко Вукчевић, Делегат: Љиљана Перуничић
72167 КК Барајево Бамби : КК Гро-Баскет 59 : 64
(10:20, 13:18, 18:11, 18:15)
14.03.2021
20:30
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Никола Милосављевић , Душко Милаковић, Делегат: Синиша Шарбајић
72168 КК Абба (Барич) : КК Веба Баскет
01.01.2021
Петар Јанкулоски, Ања Томовић, Делегат: Борко Павловић
72169 КК Рас : КК Ас Баскет 93 : 71
(30:19, 22:20, 22:16, 19:16)
01.01.2021
КК Шутер (Екипа одустала) - слободна екипа
72170 КК Веба Баскет : КК Рас 82 : 89
(22:12, 16:22, 27:19, 13:25, 4:11)
06.03.2021
21:30
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Душан Симић, Душко Милаковић, Делегат: Милена Главан
72171 КК Гро-Баскет : КК Абба (Барич) 74 : 88
06.03.2021
16:45
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
Лазар Ђуришић, Вук Стојановић, Делегат: Милан Благојевић
72172 КК Церак : КК Барајево Бамби 73 : 66
(22:15, 20:17, 10:16, 21:18)
07.03.2021
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Александар Лазић, Момчило Лутовац, Делегат: Ивана Антуновић
72173 КК Шутер (Екипа одустала) : КК Сурчин Добановци
КК Ас Баскет - слободна екипа