lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ПИОНИРИ/2. лига У15/Група 1
1.КК Жарково440272:1858
2.КК ФМП431286:2377
3.КК Борча330246:1916
4.КК Рас330197:1506
5.КК Беко413286:2935
6.КК Сфера413265:2935
7.КК Сурчин Добановци413198:2685
8.КК Младост220189:1184
9.КК Партизан НИС 2312191:2194
10.КК Мондо Баскет 312132:1744
11.ОКК Београд 404258:3664
12.КК Визура 2202100:1262
74495 КК ФМП : КК Сфера
05.12.2021
14:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
74496 КК Младост : ОКК Београд
05.12.2021
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
74497 КК Жарково : КК Борча
05.12.2021
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
74498 КК Визура 2 : КК Беко
74499 КК Рас : КК Сурчин Добановци
04.12.2021
13:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
74500 КК Партизан НИС 2 : КК Мондо Баскет
06.12.2021
20:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
74471 КК Борча : КК Сфера 70 : 61
06.11.2021
17:25
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
74472 ОКК Београд : КК Беко 52 : 92
06.11.2021
20:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74473 КК ФМП : КК Сурчин Добановци 73 : 51
07.11.2021
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
74474 КК Младост : КК Мондо Баскет
01.01.2021
74475 КК Жарково : КК Партизан НИС 2 77 : 52
06.11.2021
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
74476 КК Визура 2 : КК Рас
01.01.2021
74477 КК Борча : ОКК Београд 107 : 64
14.11.2021
14:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
74478 КК Партизан НИС 2 : КК Визура 2
01.01.2021
74479 КК Мондо Баскет : КК Жарково 33 : 53
18.11.2021
20:45
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
74480 КК Сурчин Добановци : КК Младост 41 : 86
13.11.2021
11:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
74481 КК Беко : КК ФМП 61 : 67
14.11.2021
12:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
74482 КК Сфера : КК Рас 52 : 61
14.11.2021
16:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
74483 ОКК Београд : КК Сфера 86 : 87
20.11.2021
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74484 КК ФМП : КК Борча 66 : 69
21.11.2021
13:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
74485 КК Младост : КК Беко 103 : 77
20.11.2021
11:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
74486 КК Жарково : КК Сурчин Добановци 71 : 44
20.11.2021
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
74487 КК Визура 2 : КК Мондо Баскет 62 : 64
21.11.2021
13:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
74488 КК Рас : КК Партизан НИС 2 77 : 63
20.11.2021
13:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
74489 КК Борча : КК Младост
74490 ОКК Београд : КК ФМП 56 : 80
27.11.2021
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74491 КК Мондо Баскет : КК Рас 35 : 59
28.11.2021
16:30
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
74492 КК Сурчин Добановци : КК Визура 2 62 : 38
28.11.2021
14:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
74493 КК Беко : КК Жарково 56 : 71
28.11.2021
19:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
74494 КК Сфера : КК Партизан НИС 2 65 : 76
28.11.2021
15:15
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
74495 КК ФМП : КК Сфера
05.12.2021
14:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
74496 КК Младост : ОКК Београд
05.12.2021
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
74497 КК Жарково : КК Борча
05.12.2021
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
74498 КК Визура 2 : КК Беко
74499 КК Рас : КК Сурчин Добановци
04.12.2021
13:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
74500 КК Партизан НИС 2 : КК Мондо Баскет
06.12.2021
20:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)