lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Црвена Звезда МТС - КК Динамик БГ
(56829) 29.09.2018
Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Црвена Звезда МТС
91
КК Динамик БГ
63
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
29.09.2018
16:15:00
Баскет Цитy
Никола Свркота, Стефан Ћалић. Делегат: Горан Радовановић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5