lat|eng
Насловна   >   Млађе пионирке/1. степен   >   ЖКК Агрос Баскет - ЖКК Визура
(57914) 28.10.2018
Млађе пионирке/1. степен
ЖКК Агрос Баскет
45
ЖКК Визура
32
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
28.10.2018
16:00:00
Доситеј Обрадовић (Опово)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5