lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

МЛАЂЕ ПИОНИРКЕ/1. степен/Група 1
1.ЖКК Визура14122823:24126
2.ЖКК Гирл Баскет15114772:38726
3.ЖКК Агрос Баскет12120741:24524
4.ЖКК Див Баскет13103565:30323
5.КЖК Партизан 19531587562:49123
6.ЖКК Умка Џез15312316:63618
7.ЖКК Борац Земун15312267:83318
8.ЖКК Церак 214311284:60017
9.ЖКК Рас 215213214:80817
57989 ЖКК Рас 2 : ЖКК Борац Земун 39 : 12
20.04.2019
10:45
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
57990 ЖКК Умка Џез : ЖКК Гирл Баскет 20 : 53
20.04.2019
16:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
57991 ЖКК Церак 2 : ЖКК Визура 6 : 73
20.04.2019
13:40
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
57992 ЖКК Див Баскет : ЖКК Агрос Баскет
21.04.2019
16:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
КЖК Партизан 1953 - слободна екипа
57910 ЖКК Визура : КЖК Партизан 1953 45 : 19
20.10.2018
16:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
57911 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Див Баскет 27 : 21
20.10.2018
09:30
Географски факултет ( Војвођанска 1)
57912 ЖКК Борац Земун : ЖКК Церак 2 32 : 30
20.10.2018
13:30
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
57913 ЖКК Рас 2 : ЖКК Умка Џез 18 : 29
08.12.2018
10:40
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
ЖКК Агрос Баскет - слободна екипа
57914 ЖКК Агрос Баскет : ЖКК Визура 45 : 32
28.10.2018
16:00
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Братства Јединства 14)
57915 ЖКК Церак 2 : ЖКК Рас 2 43 : 11
27.10.2018
13:40
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
57916 ЖКК Див Баскет : ЖКК Борац Земун 52 : 13
28.10.2018
13:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
57917 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Гирл Баскет 10 : 56
30.10.2018
20:30
Географски факултет ( Војвођанска 1)
ЖКК Умка Џез - слободна екипа
57920 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Агрос Баскет 30 : 57
13.11.2018
20:30
Географски факултет ( Војвођанска 1)
57921 ЖКК Борац Земун : КЖК Партизан 1953 12 : 46
11.11.2018
13:30
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
57922 ЖКК Рас 2 : ЖКК Див Баскет 7 : 67
13.11.2018
20:40
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
57923 ЖКК Умка Џез : ЖКК Церак 2 36 : 22
10.11.2018
16:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
ЖКК Визура - слободна екипа
57924 ЖКК Агрос Баскет : ЖКК Борац Земун 78 : 10
01.12.2018
15:00
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)
57925 ЖКК Визура : ЖКК Гирл Баскет 45 : 33
18.11.2018
13:15
Мала Визура ( Цара Душана 105)
57926 ЖКК Див Баскет : ЖКК Умка Џез 51 : 28
18.11.2018
13:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
57927 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Рас 2 59 : 13
17.11.2018
14:30
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
ЖКК Церак 2 - слободна екипа
57930 ЖКК Борац Земун : ЖКК Визура 3 : 54
25.11.2018
09:40
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)
57931 ЖКК Рас 2 : ЖКК Агрос Баскет 3 : 82
25.11.2018
10:40
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
57932 ЖКК Умка Џез : КЖК Партизан 1953 22 : 44
24.11.2018
16:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
57933 ЖКК Церак 2 : ЖКК Див Баскет 5 : 53
24.11.2018
13:40
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
ЖКК Гирл Баскет - слободна екипа
57934 ЖКК Агрос Баскет : ЖКК Умка Џез 84 : 20
08.12.2018
16:15
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Братства Јединства 14)
57935 ЖКК Визура : ЖКК Рас 2 101 : 0
09.12.2018
15:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
57936 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Борац Земун 75 : 7
08.12.2018
11:00
Географски факултет ( Војвођанска 1)
57937 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Церак 2 56 : 21
09.12.2018
15:00
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
ЖКК Див Баскет - слободна екипа
57940 ЖКК Рас 2 : ЖКК Гирл Баскет 13 : 70
16.12.2018
10:40
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
57941 ЖКК Умка Џез : ЖКК Визура 14 : 57
16.12.2018
13:15
Мала Визура ( Цара Душана 105)
57942 ЖКК Церак 2 : ЖКК Агрос Баскет 25 : 65
15.12.2018
13:40
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
57943 ЖКК Див Баскет : КЖК Партизан 1953 38 : 25
15.12.2018
16:15
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
ЖКК Борац Земун - слободна екипа
57944 ЖКК Агрос Баскет : ЖКК Див Баскет 49 : 17
22.12.2018
16:00
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Братства Јединства 14)
57945 ЖКК Визура : ЖКК Церак 2 67 : 8
22.12.2018
10:15
Мала Визура ( Цара Душана 105)
57946 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Умка Џез 53 : 13
22.12.2018
09:30
Географски факултет ( Војвођанска 1)
57947 ЖКК Борац Земун : ЖКК Рас 2 24 : 17
22.12.2018
14:00
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)
КЖК Партизан 1953 - слободна екипа
57950 ЖКК Умка Џез : ЖКК Борац Земун 28 : 20
19.01.2019
16:20
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
57951 ЖКК Церак 2 : ЖКК Гирл Баскет 11 : 67
19.01.2019
13:40
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
57952 ЖКК Див Баскет : ЖКК Визура
01.01.2019
57953 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Агрос Баскет 31 : 44
20.01.2019
15:00
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
ЖКК Рас 2 - слободна екипа
57954 ЖКК Умка Џез : ЖКК Рас 2 17 : 21
17.02.2019
09:30
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
57955 ЖКК Церак 2 : ЖКК Борац Земун 19 : 20
27.01.2019
12:15
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
57956 ЖКК Див Баскет : ЖКК Гирл Баскет 39 : 42
21.02.2019
15:30
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
57957 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Визура 18 : 43
27.01.2019
13:30
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
ЖКК Агрос Баскет - слободна екипа
57959 ЖКК Визура : ЖКК Агрос Баскет 24 : 27
23.02.2019
17:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
57960 ЖКК Гирл Баскет : КЖК Партизан 1953 57 : 32
23.02.2019
13:00
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
57961 ЖКК Борац Земун : ЖКК Див Баскет 37 : 72
23.02.2019
13:15
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)
57962 ЖКК Рас 2 : ЖКК Церак 2 23 : 30
23.02.2019
16:20
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
ЖКК Умка Џез - слободна екипа
57964 ЖКК Агрос Баскет : ЖКК Гирл Баскет 54 : 21
03.03.2019
16:00
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Братства Јединства 14)
57965 ЖКК Церак 2 : ЖКК Умка Џез 30 : 19
02.03.2019
13:40
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
57966 ЖКК Див Баскет : ЖКК Рас 2 41 : 15
03.03.2019
16:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
57967 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Борац Земун 47 : 29
03.03.2019
15:30
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
ЖКК Визура - слободна екипа
57969 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Визура 28 : 46
10.03.2019
10:30
Географски факултет ( Војвођанска 1)
57970 ЖКК Борац Земун : ЖКК Агрос Баскет 17 : 105
09.03.2019
17:00
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Братства Јединства 14)
57971 ЖКК Рас 2 : КЖК Партизан 1953 15 : 51
10.03.2019
10:40
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
57972 ЖКК Умка Џез : ЖКК Див Баскет 12 : 31
09.03.2019
14:10
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
ЖКК Церак 2 - слободна екипа
57974 ЖКК Агрос Баскет : ЖКК Рас 2
57975 ЖКК Визура : ЖКК Борац Земун 93 : 21
24.03.2019
15:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
57976 ЖКК Див Баскет : ЖКК Церак 2 43 : 12
24.03.2019
13:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
57977 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Умка Џез 58 : 34
24.03.2019
15:00
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
ЖКК Гирл Баскет - слободна екипа
57979 ЖКК Борац Земун : ЖКК Гирл Баскет 10 : 78
30.03.2019
10:00
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)
57980 ЖКК Рас 2 : ЖКК Визура 10 : 100
30.03.2019
10:45
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
57981 ЖКК Умка Џез : ЖКК Агрос Баскет 15 : 51
30.03.2019
12:10
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
57982 ЖКК Церак 2 : КЖК Партизан 1953 22 : 35
30.03.2019
13:40
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
ЖКК Див Баскет - слободна екипа
57984 ЖКК Агрос Баскет : ЖКК Церак 2
57985 ЖКК Визура : ЖКК Умка Џез 43 : 9
07.04.2019
14:40
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
57986 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Рас 2 82 : 9
06.04.2019
10:45
Географски факултет ( Војвођанска 1)
57987 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Див Баскет 31 : 40
07.04.2019
13:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
ЖКК Борац Земун - слободна екипа
57989 ЖКК Рас 2 : ЖКК Борац Земун 39 : 12
20.04.2019
10:45
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
57990 ЖКК Умка Џез : ЖКК Гирл Баскет 20 : 53
20.04.2019
16:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
57991 ЖКК Церак 2 : ЖКК Визура 6 : 73
20.04.2019
13:40
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
57992 ЖКК Див Баскет : ЖКК Агрос Баскет
21.04.2019
16:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
КЖК Партизан 1953 - слободна екипа