lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Регионална лига   >   КК Барајево - КК Баново Брдо
(59021) 12.03.2019
Јуниори/Регионална лига
КК Барајево
83
КК Баново Брдо
79
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
12.03.2019
21:00:00
Балон средње школе (Барајево)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5