lat|eng
Насловна   >   Кадети/2. лига   >   КК Гро-Баскет - КК Флеш
(59187) 19.01.2019
Кадети/2. лига
КК Гро-Баскет
37
КК Флеш
47
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
19.01.2019
13:30:00
Средња школа (Гроцка)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5