lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

КАДЕТИ/2. лига/Група 1
1.КК Партизан НИС 210100786:47620
2.КК Шутер1073846:64517
3.КК Колеџ Београд981713:51317
4.КК Раднички (Обреновац)1073666:52617
5.КК Беостарс 051064561:52416
6.КК Нови Београд 71055537:62815
7.КК Лазаревац1055557:65215
8.КК Флеш1046586:66714
9.КК Беовук 72 - 2945588:55613
10.КК Рас 21028569:71212
11.КК Гро-Баскет1019467:66311
12.КК Еко Спорт10010476:79010
59199 КК Лазаревац : КК Флеш
22.02.2019
16:00
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
59200 КК Беовук 72 - 2 : КК Гро-Баскет
24.02.2019
11:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
59201 КК Раднички (Обреновац) : КК Колеџ Београд
23.02.2019
19:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
59202 КК Еко Спорт : КК Партизан НИС 2
23.02.2019
14:45
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
59203 КК Нови Београд 7 : КК Шутер
23.02.2019
12:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
59204 КК Рас 2 : КК Беостарс 05
23.02.2019
14:50
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
59139 КК Беостарс 05 : КК Флеш 60 : 33
11.11.2018
15:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
59140 КК Шутер : КК Рас 2 103 : 71
12.11.2018
14:00
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
59141 КК Партизан НИС 2 : КК Нови Београд 7 86 : 30
15.11.2018
20:30
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
59142 КК Колеџ Београд : КК Еко Спорт 97 : 55
09.11.2018
21:20
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
59143 КК Гро-Баскет : КК Раднички (Обреновац) 37 : 66
11.11.2018
12:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
59144 КК Лазаревац : КК Беовук 72 - 2 68 : 59
11.11.2018
18:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
59145 КК Беостарс 05 : КК Шутер 69 : 66
18.11.2018
14:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
59146 КК Раднички (Обреновац) : КК Лазаревац 73 : 25
18.11.2018
13:45
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
59147 КК Еко Спорт : КК Гро-Баскет 31 : 44
17.11.2018
11:10
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
59148 КК Нови Београд 7 : КК Колеџ Београд 45 : 75
17.11.2018
15:00
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
59149 КК Рас 2 : КК Партизан НИС 2 21 : 75
17.11.2018
19:25
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
59150 КК Флеш : КК Беовук 72 - 2 57 : 63
17.11.2018
13:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
59151 КК Шутер : КК Флеш 91 : 68
24.11.2018
20:30
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
59152 КК Партизан НИС 2 : КК Беостарс 05 79 : 51
25.11.2018
10:20
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
59153 КК Колеџ Београд : КК Рас 2 75 : 41
25.11.2018
14:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
59154 КК Гро-Баскет : КК Нови Београд 7 53 : 61
24.11.2018
14:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
59155 КК Лазаревац : КК Еко Спорт 69 : 63
25.11.2018
13:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
59156 КК Беовук 72 - 2 : КК Раднички (Обреновац) 67 : 72
25.11.2018
11:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
59157 КК Беостарс 05 : КК Колеџ Београд 54 : 71
02.12.2018
14:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
59158 КК Шутер : КК Партизан НИС 2 65 : 75
01.12.2018
20:30
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
59159 КК Еко Спорт : КК Беовук 72 - 2 41 : 92
01.12.2018
11:10
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
59160 КК Нови Београд 7 : КК Лазаревац 63 : 49
04.12.2018
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
59161 КК Рас 2 : КК Гро-Баскет 60 : 51
02.12.2018
13:00
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
59162 КК Флеш : КК Раднички (Обреновац) 54 : 83
01.12.2018
19:25
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
59163 КК Партизан НИС 2 : КК Флеш 84 : 48
08.12.2018
12:30
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
59164 КК Колеџ Београд : КК Шутер 91 : 82
07.12.2018
21:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
59165 КК Гро-Баскет : КК Беостарс 05 47 : 61
08.12.2018
12:20
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
59166 КК Лазаревац : КК Рас 2 66 : 59
11.12.2018
21:20
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
59167 КК Беовук 72 - 2 : КК Нови Београд 7 61 : 50
11.12.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
59168 КК Раднички (Обреновац) : КК Еко Спорт 84 : 40
09.12.2018
18:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
59169 КК Беостарс 05 : КК Лазаревац 48 : 50
16.12.2018
14:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
59170 КК Шутер : КК Гро-Баскет 108 : 59
29.12.2018
20:30
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
59171 КК Партизан НИС 2 : КК Колеџ Београд 79 : 46
16.12.2018
12:30
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
59172 КК Нови Београд 7 : КК Раднички (Обреновац) 58 : 65
15.12.2018
12:00
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
59173 КК Рас 2 : КК Беовук 72 - 2 68 : 79
15.12.2018
12:15
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
59174 КК Флеш : КК Еко Спорт 83 : 48
15.12.2018
13:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
59175 КК Колеџ Београд : КК Флеш 83 : 47
21.12.2018
21:15
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
59176 КК Гро-Баскет : КК Партизан НИС 2 51 : 87
23.12.2018
14:45
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
59177 КК Лазаревац : КК Шутер 52 : 66
17.01.2019
21:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
59178 КК Беовук 72 - 2 : КК Беостарс 05 46 : 49
22.12.2018
12:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
59179 КК Раднички (Обреновац) : КК Рас 2 83 : 54
23.12.2018
18:45
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
59180 КК Еко Спорт : КК Нови Београд 7 60 : 63
22.12.2018
11:10
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
59181 КК Беостарс 05 : КК Раднички (Обреновац) 53 : 47
12.01.2019
19:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
59182 КК Шутер : КК Беовук 72 - 2 88 : 64
12.01.2019
20:30
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
59183 КК Партизан НИС 2 : КК Лазаревац 87 : 55
13.01.2019
13:00
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
59184 КК Колеџ Београд : КК Гро-Баскет 91 : 38
14.01.2019
21:20
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
59185 КК Рас 2 : КК Еко Спорт 79 : 46
12.01.2019
20:00
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
59186 КК Флеш : КК Нови Београд 7 76 : 58
12.01.2019
17:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
59187 КК Гро-Баскет : КК Флеш 37 : 47
19.01.2019
13:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
59188 КК Лазаревац : КК Колеџ Београд 72 : 84
19.01.2019
19:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
59189 КК Беовук 72 - 2 : КК Партизан НИС 2 57 : 63
20.01.2019
12:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
59190 КК Раднички (Обреновац) : КК Шутер 41 : 67
19.01.2019
20:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
59191 КК Еко Спорт : КК Беостарс 05 37 : 69
19.01.2019
12:10
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
59192 КК Нови Београд 7 : КК Рас 2 61 : 56
19.01.2019
11:45
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
59193 КК Беостарс 05 : КК Нови Београд 7 47 : 48
26.01.2019
19:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
59194 КК Шутер : КК Еко Спорт 110 : 55
27.01.2019
20:30
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
59195 КК Партизан НИС 2 : КК Раднички (Обреновац) 71 : 52
27.01.2019
15:00
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
59196 КК Колеџ Београд : КК Беовук 72 - 2
26.01.2019
12:30
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
59197 КК Гро-Баскет : КК Лазаревац 50 : 51
02.02.2019
13:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
59198 КК Флеш : КК Рас 2 73 : 60
26.01.2019
16:10
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
59199 КК Лазаревац : КК Флеш
22.02.2019
16:00
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
59200 КК Беовук 72 - 2 : КК Гро-Баскет
24.02.2019
11:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
59201 КК Раднички (Обреновац) : КК Колеџ Београд
23.02.2019
19:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
59202 КК Еко Спорт : КК Партизан НИС 2
23.02.2019
14:45
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
59203 КК Нови Београд 7 : КК Шутер
23.02.2019
12:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
59204 КК Рас 2 : КК Беостарс 05
23.02.2019
14:50
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)