lat|eng
Насловна   >   Пионири/Регионална лига У15/10 екипа   >   КК Барајево - КК Ас Баскет 2
(60864) 28.02.2019
Пионири/Регионална лига У15/10 екипа
КК Барајево
79
КК Ас Баскет 2
33
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
28.02.2019
19:20:00
Балон средње школе (Барајево)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5