lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Слодес - КК Жарково
(62537) 12.10.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Слодес
97
КК Жарково
70
(22:21, 31:13, 21:12, 23:24)
12.10.2019
14:30:00
Хала Слодес
Немања Пајић, Петар Димић. Делегат: Урош Чукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5