lat|eng
Насловна > Резултати
СЕНИОРИ/1.МРЛ Центар
1.КК Слодес141221246:96426
2.КК Борча141131079:97025
3.КК Беко141131247:95825
4.КК Раднички (Обреновац)141041085:108424
5.КК Жарково14951134:101923
6.КК Борац Земун14951100:100723
7.КК ЛА Баскет14591036:112219
8.КК Барајево1367995:111519
9.КК Визура14410991:115818
10.КК Житко Баскет1349990:113917
11.КК Торлак14113997:117715
12.КК Еко Спорт14113909:109615
62619 КК Слодес : КК Торлак
22.02.2020
13:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Марко Перовић, Петар Димић, Делегат: Слободан Павлица
62620 КК Борац Земун : КК Беко
22.02.2020
14:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Пајић, Антоније Луковић, Делегат: Предраг Ђикановић
62621 КК Еко Спорт : КК Борча
23.02.2020
12:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Драган Јаковљевић, Лазар Костић, Делегат: Милан Тодоровић
62622 КК Визура : КК Жарково
26.02.2020
20:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Филип Младеновић, Марија Ћирић, Делегат: Зоран Божовић
62623 КК Житко Баскет : КК Раднички (Обреновац)
27.02.2020
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Александар Бошковић, Павле Цветић, Делегат: Урош Чукић
62624 КК Барајево : КК ЛА Баскет
25.02.2020
21:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Лука Максимовић, Небојша Перовић, Делегат: Никола Томић
62535 КК Беко : КК ЛА Баскет 109 : 56
(30:16, 29:14, 29:11, 21:15)
13.10.2019
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Немања Кривокућа, Предраг Несторовић, Делегат: Слободан Тодоровић
62536 КК Торлак : КК Борча 70 : 87
(14:15, 23:18, 22:28, 11:26)
12.10.2019
20:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Огњен Ћурчић, Марија Ћирић, Делегат: Ђорђе Илић
62537 КК Слодес : КК Жарково 97 : 70
(22:21, 31:13, 21:12, 23:24)
12.10.2019
14:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Немања Пајић, Петар Димић, Делегат: Урош Чукић
62538 КК Борац Земун : КК Раднички (Обреновац) 88 : 61
(15:12, 26:19, 21:15, 26:15)
12.10.2019
16:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Стеван Гуџулић, Никола Младеновић, Делегат: Никола Томић
62539 КК Еко Спорт : КК Барајево 69 : 77
(14:16, 18:22, 18:19, 19:20)
13.10.2019
16:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Филип Младеновић, Антоније Луковић, Делегат: Слободан Павлица
62540 КК Визура : КК Житко Баскет 74 : 86
(21:20, 15:26, 17:17, 21:23)
15.10.2019
15:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Саша Крсмановић, Павле Цветић, Делегат: Предраг Ђикановић
62541 КК Беко : КК Торлак 93 : 77
(23:14, 23:24, 25:18, 22:21)
20.10.2019
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Филип Младеновић, Стеван Гуџулић, Делегат: Урош Чукић
62542 КК Барајево : КК Визура 88 : 76
(15:16, 26:18, 20:21, 27:21)
21.10.2019
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Никола Младеновић, Марија Ћирић, Делегат: Зоран Божовић
62543 КК Раднички (Обреновац) : КК Еко Спорт 85 : 74
(20:16, 24:18, 24:23, 17:17)
19.10.2019
21:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Огњен Ћурчић, Лазар Костић, Делегат: Предраг Ђикановић
62544 КК Жарково : КК Борац Земун 72 : 66
(18:19, 20:17, 21:16, 13:14)
18.10.2019
21:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Саша Крсмановић, Павле Цветић, Делегат: Милан Тодоровић
62545 КК Борча : КК Слодес 43 : 84
(4:16, 10:25, 15:22, 14:21)
19.10.2019
20:30
Спортски центар Ковилово ( Зрењанински пут 170)
Милош Ђурђић, Немања Кривокућа, Делегат: Слободан Павлица
62546 КК ЛА Баскет : КК Житко Баскет 92 : 71
(18:15, 23:14, 26:15, 25:27)
20.10.2019
13:00
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Немања Пајић, Александар Петровић, Делегат: Никола Томић
62547 КК Торлак : КК ЛА Баскет 65 : 81
(17:24, 21:15, 11:22, 16:20)
26.10.2019
16:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Милош Ђурђић, Павле Цветић, Делегат: Урош Чукић
62548 КК Слодес : КК Беко 76 : 89
(18:33, 19:17, 24:23, 15:16)
27.10.2019
12:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Милан Тодоровић
62549 КК Борац Земун : КК Борча 76 : 64
(26:21, 15:17, 18:18, 17:8)
27.10.2019
14:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Ђурђић, Саша Крсмановић, Делегат: Слободан Павлица
62550 КК Еко Спорт : КК Жарково 55 : 76
(13:25, 12:20, 13:18, 17:13)
27.10.2019
16:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Никола Младеновић, Марија Ћирић, Делегат: Слободан Тодоровић
62551 КК Визура : КК Раднички (Обреновац) 61 : 85
(18:24, 13:15, 10:25, 20:21)
29.10.2019
20:45
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Саша Крсмановић, Петар Димић, Делегат: Ђорђе Илић
62552 КК Житко Баскет : КК Барајево 86 : 93
(22:17, 20:16, 14:23, 23:23, 7:14)
28.10.2019
20:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Пајић, Антоније Луковић, Делегат: Зоран Божовић
62553 КК Беко : КК Борац Земун 86 : 65
(21:12, 24:16, 24:18, 17:19)
03.11.2019
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Марко Перовић, Филип Младеновић, Делегат: Никола Шошкић
62554 КК Торлак : КК Слодес 78 : 103
(18:31, 19:24, 22:23, 19:25)
03.11.2019
13:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Александар Бошковић, Никола Ђокић, Делегат: Предраг Ђикановић
62555 КК Раднички (Обреновац) : КК Житко Баскет 91 : 88
(23:21, 31:27, 16:18, 21:22)
02.11.2019
21:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Милош Прица, Лука Максимовић, Делегат: Никола Томић
62556 КК Жарково : КК Визура 94 : 65
(17:17, 36:18, 25:18, 16:12)
06.11.2019
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Драган Јаковљевић, Стеван Гуџулић, Делегат: Миодраг Алексић
62557 КК Борча : КК Еко Спорт 75 : 46
(18:15, 23:8, 12:10, 22:13)
02.11.2019
20:30
Спортски центар Ковилово ( Зрењанински пут 170)
Павле Шипка, Огњен Дабић, Делегат: Слободан Каличанин
62558 КК ЛА Баскет : КК Барајево 100 : 90
(27:17, 20:18, 25:25, 28:30)
03.11.2019
13:00
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Саша Крсмановић, Никола Младеновић, Делегат: Александар Тодоровић
62559 КК Слодес : КК ЛА Баскет 98 : 73
(31:18, 14:19, 24:20, 29:16)
09.11.2019
12:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Павле Шипка, Небојша Перовић, Делегат: Ђорђе Илић
62560 КК Борац Земун : КК Торлак 96 : 59
(22:14, 29:20, 20:12, 25:13)
09.11.2019
13:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Драган Јаковљевић, Лазар Костић, Делегат: Слободан Тодоровић
62561 КК Еко Спорт : КК Беко 58 : 91
(21:21, 13:18, 12:20, 12:32)
09.11.2019
14:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Немања Пајић, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Павлица
62562 КК Визура : КК Борча 63 : 78
(21:20, 15:12, 10:25, 17:21)
13.11.2019
21:45
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Ђурђић, Александар Петровић, Делегат: Урош Чукић
62563 КК Житко Баскет : КК Жарково 66 : 93
(18:25, 21:26, 16:17, 11:25)
12.11.2019
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Александар Бошковић, Немања Кривокућа, Делегат: Милан Тодоровић
62564 КК Барајево : КК Раднички (Обреновац) 75 : 76
(26:18, 11:14, 22:25, 16:19)
11.11.2019
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Марко Перовић, Предраг Несторовић, Делегат: Зоран Божовић
62565 КК Беко : КК Визура 101 : 59
(32:14, 20:11, 23:12, 26:22)
17.11.2019
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Саша Крсмановић, Огњен Дабић, Делегат: Никола Шошкић
62566 КК Торлак : КК Еко Спорт 75 : 68
(20:16, 23:14, 14:21, 18:17)
16.11.2019
13:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Лука Максимовић, Павле Шипка, Делегат: Александар Тодоровић
62567 КК Слодес : КК Борац Земун 86 : 66
(24:20, 21:12, 18:18, 23:16)
17.11.2019
13:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Александар Бошковић, Милош Прица, Делегат: Миодраг Алексић
62568 КК Жарково : КК Барајево 81 : 68
(22:18, 18:25, 27:13, 14:12)
15.11.2019
17:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Ђокић, Павле Цветић, Делегат: Никола Томић
62569 КК Борча : КК Житко Баскет 97 : 71
(28:21, 30:21, 18:12, 21:17)
16.11.2019
20:30
Спортски центар Ковилово ( Зрењанински пут 170)
Никола Младеновић, Стеван Гуџулић, Делегат: Предраг Ђикановић
62570 КК ЛА Баскет : КК Раднички (Обреновац) 62 : 67
(18:11, 18:17, 11:25, 15:14)
17.11.2019
18:00
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Филип Младеновић, Антоније Луковић, Делегат: Слободан Каличанин
62571 КК Борац Земун : КК ЛА Баскет 67 : 62
(15:15, 19:17, 18:19, 15:11)
24.11.2019
15:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Ђурђић, Милош Прица, Делегат: Зоран Божовић
62572 КК Еко Спорт : КК Слодес 64 : 75
(6:14, 25:13, 15:25, 18:23)
23.11.2019
14:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Драган Јаковљевић, Лука Максимовић, Делегат: Слободан Тодоровић
62573 КК Визура : КК Торлак 68 : 67
(14:15, 12:19, 21:16, 21:17)
27.11.2019
21:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Кривокућа, Небојша Перовић, Делегат: Милан Тодоровић
62574 КК Житко Баскет : КК Беко 67 : 101
(10:26, 27:19, 20:29, 10:27)
26.11.2019
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Пајић, Марија Ћирић, Делегат: Урош Чукић
62575 КК Барајево : КК Борча 87 : 93
(19:24, 20:21, 18:25, 30:23)
26.11.2019
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Павле Шипка, Огњен Ћурчић, Делегат: Ђорђе Илић
62576 КК Раднички (Обреновац) : КК Жарково 75 : 88
(22:17, 24:33, 12:23, 17:15)
24.11.2019
21:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Марко Перовић, Петар Димић, Делегат: Слободан Павлица
62577 КК Беко : КК Барајево 115 : 59
(24:7, 34:20, 27:21, 30:11)
01.12.2019
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Павле Шипка, Лазар Костић, Делегат: Предраг Ђикановић
62578 КК Торлак : КК Житко Баскет 71 : 83
(17:16, 24:20, 18:25, 12:22)
04.12.2019
20:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Саша Крсмановић, Никола Ђокић, Делегат: Миодраг Алексић
62579 КК Слодес : КК Визура 105 : 67
(28:13, 26:20, 30:21, 21:13)
01.12.2019
16:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Стеван Гуџулић, Огњен Дабић, Делегат: Никола Шошкић
62580 КК Борац Земун : КК Еко Спорт 72 : 67
(20:13, 17:17, 15:16, 20:21)
30.11.2019
20:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Александар Бошковић, Павле Цветић, Делегат: Никола Томић
62581 КК Борча : КК Раднички (Обреновац) 82 : 58
(19:16, 27:18, 23:11, 13:13)
30.11.2019
20:30
Спортски центар Ковилово ( Зрењанински пут 170)
Никола Младеновић, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Тодоровић
62582 КК ЛА Баскет : КК Жарково 84 : 79
(20:21, 22:22, 23:22, 19:14)
30.11.2019
13:00
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Филип Младеновић, Александар Петровић, Делегат: Слободан Каличанин
62583 КК Еко Спорт : КК ЛА Баскет 73 : 57
(16:11, 21:19, 15:16, 21:11)
05.12.2019
18:00
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Марко Перовић, Петар Димић, Делегат: Урош Чукић
62584 КК Визура : КК Борац Земун 80 : 86
(20:19, 22:21, 16:29, 22:17)
11.12.2019
21:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Лука Максимовић, Небојша Перовић, Делегат: Зоран Божовић
62585 КК Житко Баскет : КК Слодес 54 : 87
(7:23, 20:24, 11:23, 16:17)
12.12.2019
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Ђурђић, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Тодоровић
62586 КК Барајево : КК Торлак 84 : 77
(23:18, 10:18, 25:22, 26:19)
07.12.2019
17:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Немања Пајић, Марија Ћирић, Делегат: Слободан Павлица
62587 КК Раднички (Обреновац) : КК Беко 87 : 81
(20:21, 23:23, 21:17, 23:20)
06.12.2019
17:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Милош Прица, Немања Кривокућа, Делегат: Ђорђе Илић
62588 КК Жарково : КК Борча 75 : 82
(16:18, 20:23, 18:17, 21:24)
06.12.2019
18:40
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Драган Јаковљевић, Антоније Луковић, Делегат: Милан Тодоровић
62589 КК Беко : КК Жарково 83 : 60
(15:10, 26:15, 23:15, 19:20)
15.12.2019
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Немања Пајић, Александар Бошковић, Делегат: Никола Шошкић
62590 КК Торлак : КК Раднички (Обреновац) 69 : 88
(20:18, 20:17, 23:27, 6:26)
14.12.2019
12:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Марко Перовић, Стеван Гуџулић, Делегат: Слободан Каличанин
62591 КК Слодес : КК Барајево 92 : 58
(30:19, 18:11, 27:16, 17:12)
14.12.2019
13:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Драган Јаковљевић, Саша Крсмановић, Делегат: Александар Тодоровић
62592 КК Борац Земун : КК Житко Баскет 102 : 84
(25:23, 25:21, 28:19, 24:21)
15.12.2019
14:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Младеновић, Никола Ђокић, Делегат: Предраг Ђикановић
62593 КК Еко Спорт : КК Визура 69 : 72
(14:12, 14:22, 22:18, 19:20)
16.12.2019
20:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Филип Младеновић, Павле Цветић, Делегат: Никола Томић
62594 КК ЛА Баскет : КК Борча 65 : 83
(22:23, 13:21, 17:19, 13:20)
14.12.2019
14:00
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Милош Ђурђић, Павле Шипка, Делегат: Миодраг Алексић
62595 КК Визура : КК ЛА Баскет 72 : 71
(20:22, 17:16, 11:14, 24:19)
26.12.2019
20:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Никола Младеновић, Милош Прица, Делегат: Ђорђе Илић
62596 КК Житко Баскет : КК Еко Спорт 86 : 79
(26:18, 25:15, 17:16, 18:30)
24.12.2019
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Прица, Предраг Несторовић, Делегат: Зоран Божовић
62597 КК Барајево : КК Борац Земун 45 : 94
(10:17, 10:25, 9:25, 16:27)
21.12.2019
19:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Саша Крсмановић, Небојша Перовић, Делегат: Милан Тодоровић
62598 КК Раднички (Обреновац) : КК Слодес 91 : 115
(24:21, 19:28, 27:32, 21:34)
18.12.2019
21:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Александар Бошковић, Немања Кривокућа, Делегат: Слободан Тодоровић
62599 КК Жарково : КК Торлак 85 : 79
(25:22, 16:21, 16:16, 28:20)
21.12.2019
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Павле Шипка, Марија Ћирић, Делегат: Урош Чукић
62600 КК Борча : КК Беко 67 : 61
(13:14, 11:14, 22:12, 21:21)
21.12.2019
20:30
Спортски центар Ковилово ( Зрењанински пут 170)
Марко Перовић, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Павлица
62601 КК Житко Баскет : КК Визура 66 : 82
(15:30, 17:12, 19:16, 15:24)
13.02.2020
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Саша Крсмановић, Милош Прица, Делегат: Милан Тодоровић
62602 КК Барајево : КК Еко Спорт 80 : 71
(18:14, 18:22, 27:22, 17:13)
24.01.2020
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Милош Ђурђић, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Тодоровић
62603 КК Раднички (Обреновац) : КК Борац Земун 81 : 69
(21:26, 23:16, 22:15, 15:12)
26.01.2020
21:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Филип Младеновић, Никола Ђокић, Делегат: Слободан Каличанин
62604 КК Жарково : КК Слодес 78 : 69
(12:20, 23:16, 25:17, 18:16)
24.01.2020
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марко Перовић, Лука Максимовић, Делегат: Миодраг Алексић
62605 КК Борча : КК Торлак 87 : 64
(17:11, 29:14, 16:20, 25:19)
25.01.2020
20:30
Спортски центар Ковилово ( Зрењанински пут 170)
Павле Шипка, Стеван Гуџулић, Делегат: Никола Шошкић
62606 КК ЛА Баскет : КК Беко 75 : 89
(16:27, 25:27, 18:14, 16:21)
26.01.2020
18:00
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Немања Пајић, Петар Димић, Делегат: Никола Томић
62607 КК Торлак : КК Беко 69 : 73
(18:14, 17:13, 18:26, 16:20)
02.02.2020
21:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Саша Крсмановић, Марија Ћирић, Делегат: Зоран Божовић
62608 КК Слодес : КК Борча 76 : 58
(22:17, 18:19, 18:11, 18:11)
01.02.2020
14:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Немања Пајић, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Тодоровић
62609 КК Борац Земун : КК Жарково 79 : 77
(18:26, 16:14, 27:15, 18:22)
01.02.2020
16:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Александар Бошковић, Немања Кривокућа, Делегат: Милан Тодоровић
62610 КК Еко Спорт : КК Раднички (Обреновац) 65 : 69
(11:24, 16:12, 16:13, 22:20)
01.02.2020
14:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Марко Перовић, Александар Петровић, Делегат: Урош Чукић
62611 КК Визура : КК Барајево 85 : 91
(22:23, 21:19, 21:17, 21:32)
09.02.2020
16:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Лука Максимовић, Павле Цветић, Делегат: Ђорђе Илић
62612 КК Житко Баскет : КК ЛА Баскет 82 : 77
(17:15, 18:14, 16:22, 31:26)
19.02.2020
20:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Ђурђић, Павле Шипка, Делегат: Слободан Павлица
62613 КК Беко : КК Слодес 75 : 83
(17:24, 20:20, 20:18, 18:21)
09.02.2020
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Александар Бошковић, Милош Прица, Делегат: Никола Шошкић
62614 КК Барајево : КК Житко Баскет
20.02.2020
21:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Немања Кривокућа, Никола Ђокић, Делегат: Слободан Каличанин
62615 КК Раднички (Обреновац) : КК Визура 71 : 67
(15:17, 24:14, 12:13, 20:23)
10.02.2020
21:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Саша Крсмановић, Петар Димић, Делегат: Ђорђе Илић
62616 КК Жарково : КК Еко Спорт 106 : 51
(27:5, 27:9, 24:16, 28:21)
08.02.2020
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Павле Шипка, Стеван Гуџулић, Делегат: Никола Томић
62617 КК Борча : КК Борац Земун 83 : 74
(21:20, 21:22, 20:23, 21:9)
08.02.2020
20:30
Спортски центар Ковилово ( Зрењанински пут 170)
Милош Ђурђић, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Тодоровић
62618 КК ЛА Баскет : КК Торлак 81 : 77
(14:23, 19:13, 20:20, 28:21)
08.02.2020
19:30
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Огњен Ћурчић, Никола Младеновић, Делегат: Миодраг Алексић
62619 КК Слодес : КК Торлак
22.02.2020
13:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Марко Перовић, Петар Димић, Делегат: Слободан Павлица
62620 КК Борац Земун : КК Беко
22.02.2020
14:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Пајић, Антоније Луковић, Делегат: Предраг Ђикановић
62621 КК Еко Спорт : КК Борча
23.02.2020
12:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Драган Јаковљевић, Лазар Костић, Делегат: Милан Тодоровић
62622 КК Визура : КК Жарково
26.02.2020
20:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Филип Младеновић, Марија Ћирић, Делегат: Зоран Божовић
62623 КК Житко Баскет : КК Раднички (Обреновац)
27.02.2020
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Александар Бошковић, Павле Цветић, Делегат: Урош Чукић
62624 КК Барајево : КК ЛА Баскет
25.02.2020
21:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Лука Максимовић, Небојша Перовић, Делегат: Никола Томић