lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Барајево - КК Торлак
(62586) 07.12.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Барајево
84
КК Торлак
77
(23:18, 10:18, 25:22, 26:19)
07.12.2019
17:20:00
Балон средње школе (Барајево)
Немања Пајић, Марија Ћирић. Делегат: Слободан Павлица

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5