lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Торлак - КК Беко
(62607) 02.02.2020
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Торлак
69
КК Беко
73
(18:14, 17:13, 18:26, 16:20)
02.02.2020
21:00:00
Хала Радивој Кораћ
Саша Крсмановић, Марија Ћирић. Делегат: Зоран Божовић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5