lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Барајево - КК Житко Баскет
(62614) 20.02.2020
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Барајево
100
КК Житко Баскет
71
(26:11, 17:19, 30:14, 27:27)
20.02.2020
21:15:00
Балон средње школе (Барајево)
Немања Кривокућа, Никола Ђокић. Делегат: Слободан Каличанин

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5