lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Ас Баскет - КК Рас
(62771) 01.02.2020
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Ас Баскет
78
КК Рас
90
(15:20, 23:18, 26:25, 14:27)
01.02.2020
13:15:00
Кнегиња Милица
Петар Јанковић, Ања Томовић. Делегат: Александар Вранеш

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5