lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Баск - КК Абба (Барич)
(62774) 01.02.2020
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Баск
66
КК Абба (Барич)
89
(17:20, 15:21, 13:27, 21:21)
01.02.2020
15:15:00
Балон Баск
Филип Конатар, Душко Милаковић. Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5