lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар - Група А   >   КК Барајево - КК Житко Баскет
(67760) 02.11.2020
Сениори/1.МРЛ Центар - Група А
КК Барајево
71
КК Житко Баскет
87
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
02.11.2020
20:30:00
Павле Поповић (Вранић)
Милош Ђурђић, Александар Петровић. Делегат: Слободан Каличанин

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5