lat|eng
Насловна > Резултати
СЕНИОРИ/1.МРЛ Центар - Група А
1.КК Житко Баскет121201101:89624
2.КК Риверс БМ12931132:102321
3.КК Раднички (Обреновац)1275981:98319
4.КК Борча1257927:97717
5.КК Барајево1257946:98617
6.КК Младеновац12210885:101114
7.КК Торлак ОКК Београд12210930:102614
67748 КК Торлак ОКК Београд : КК Барајево 68 : 76
(14:20, 19:15, 20:19, 15:22)
11.10.2020
18:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Александар Бошковић, Петар Димић, Делегат: Ђорђе Илић
67749 КК Младеновац : КК Борча 76 : 82
(18:20, 21:24, 10:14, 27:24)
11.10.2020
18:00
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Милош Ђурђић, Предраг Несторовић, Делегат: Никола Шошкић
67750 КК Раднички (Обреновац) : КК Житко Баскет 92 : 103
(14:22, 26:30, 27:28, 25:23)
12.10.2020
20:50
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Саша Крсмановић, Антоније Луковић, Делегат: Урош Чукић
КК Риверс БМ - слободна екипа
67752 КК Борча : КК Раднички (Обреновац) 81 : 72
(19:20, 23:17, 22:22, 17:13)
17.10.2020
18:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Лука Максимовић, Филип Младеновић, Делегат: Александар Тодоровић
67753 КК Барајево : КК Младеновац 81 : 75
(23:20, 11:20, 24:14, 23:21)
19.10.2020
20:30
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Огњен Ћурчић, Никола Младеновић, Делегат: Миодраг Алексић
67754 КК Риверс БМ : КК Торлак ОКК Београд 98 : 89
(32:25, 22:22, 19:23, 25:19)
18.10.2020
15:50
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Драган Јаковљевић, Марија Ћирић, Делегат: Никола Томић
КК Житко Баскет - слободна екипа
67756 КК Младеновац : КК Риверс БМ 80 : 99
(23:26, 26:17, 17:24, 14:32)
27.10.2020
21:20
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Саша Крсмановић, Немања Гојовић, Делегат: Вукашин Курћубић
67757 КК Раднички (Обреновац) : КК Барајево 87 : 76
(17:23, 18:13, 30:23, 22:17)
25.10.2020
17:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Никола Ђокић, Предраг Несторовић, Делегат: Жељко Делић
67758 КК Житко Баскет : КК Борча 93 : 79
(27:26, 27:21, 18:17, 21:15)
27.10.2020
19:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Александар Бошковић, Милош Прица, Делегат: Зоран Божовић
КК Торлак ОКК Београд - слободна екипа
67760 КК Барајево : КК Житко Баскет 71 : 87
02.11.2020
20:30
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Милош Ђурђић, Александар Петровић, Делегат: Слободан Каличанин
67761 КК Риверс БМ : КК Раднички (Обреновац) 98 : 84
(29:29, 20:28, 24:15, 25:12)
01.11.2020
17:10
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Стеван Гуџулић, Огњен Дабић, Делегат: Миодраг Алексић
67762 КК Торлак ОКК Београд : КК Младеновац 95 : 93
(22:15, 13:25, 25:28, 26:18, 9:7)
01.11.2020
14:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Никола Младеновић, Павле Цветић, Делегат: Урош Чукић
КК Борча - слободна екипа
67764 КК Раднички (Обреновац) : КК Торлак ОКК Београд 85 : 75
(22:22, 27:13, 20:23, 16:17)
07.11.2020
15:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Саша Крсмановић, Немања Гојовић, Делегат: Вукашин Курћубић
67765 КК Житко Баскет : КК Риверс БМ 104 : 93
(22:24, 31:29, 33:10, 18:30)
04.11.2020
21:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Милош Прица, Милош Јоксимовић, Делегат: Предраг Ђикановић
67766 КК Борча : КК Барајево 86 : 67
(23:21, 25:8, 22:25, 16:13)
08.11.2020
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Антоније Луковић, Александар Бошковић, Делегат: Светлана Миладинов
КК Младеновац - слободна екипа
67768 КК Риверс БМ : КК Борча 112 : 81
(28:23, 35:22, 23:24, 26:12)
20.01.2021
20:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Предраг Несторовић, Небојша Перовић, Делегат: Слободан Каличанин
67769 КК Торлак ОКК Београд : КК Житко Баскет 71 : 83
(15:16, 21:24, 13:27, 22:16)
08.12.2020
21:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Александар Бошковић, Марко Пауновић, Делегат: Миодраг Алексић
67770 КК Младеновац : КК Раднички (Обреновац) 63 : 76
(16:15, 10:18, 17:22, 20:21)
04.02.2021
19:30
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Милош Прица, Никола Благојевић, Делегат: Никола Томић
КК Барајево - слободна екипа
67772 КК Житко Баскет : КК Младеновац 81 : 69
(22:21, 24:10, 19:21, 16:17)
21.01.2021
19:25
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Филип Младеновић, Никола Младеновић, Делегат: Милан Тодоровић
67773 КК Борча : КК Торлак ОКК Београд 75 : 68
(19:20, 22:15, 14:9, 20:24)
30.01.2020
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Петар Димић, Павле Цветић, Делегат: Никола Шошкић
67774 КК Барајево : КК Риверс БМ 77 : 88
(16:19, 21:35, 17:15, 23:19)
08.02.2020
20:30
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Лука Максимовић, Александар Петровић, Делегат: Александар Тодоровић
КК Раднички (Обреновац) - слободна екипа
67776 КК Барајево : КК Торлак ОКК Београд 96 : 85
(25:16, 18:25, 26:20, 27:24)
10.02.2021
21:20
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Милош Ђурђић, Немања Гојовић, Делегат: Жељко Делић
67777 КК Борча : КК Младеновац 69 : 74
(9:25, 29:15, 16:14, 15:20)
13.02.2021
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Огњен Ћурчић, Филип Конатар, Делегат: Александар Тодоровић
67778 КК Житко Баскет : КК Раднички (Обреновац) 100 : 76
(30:15, 25:18, 24:23, 21:20)
28.01.2021
19:25
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Предраг Несторовић, Милош Јоксимовић, Делегат: Зоран Божовић
КК Риверс БМ - слободна екипа
67780 КК Раднички (Обреновац) : КК Борча 74 : 67
(15:17, 15:17, 24:17, 20:16)
10.02.2021
21:50
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Петар Димић, Марко Пауновић, Делегат: Урош Чукић
67781 КК Младеновац : КК Барајево 61 : 70
(16:20, 20:16, 14:12, 11:22)
30.01.2021
14:30
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Стеван Гуџулић, Небојша Перовић, Делегат: Слободан Каличанин
67782 КК Торлак ОКК Београд : КК Риверс БМ 98 : 85
(23:18, 30:21, 17:29, 28:17)
13.02.2021
14:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Антоније Луковић, Никола Благојевић, Делегат: Миодраг Алексић
КК Житко Баскет - слободна екипа
67784 КК Риверс БМ : КК Младеновац 103 : 72
(34:17, 24:15, 22:25, 23:15)
17.01.2021
18:30
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Марија Ћирић, Филип Младеновић, Делегат: Зоран Божовић
67785 КК Барајево : КК Раднички (Обреновац) 83 : 97
(20:20, 24:23, 22:28, 17:26)
18.01.2021
20:30
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Лука Максимовић, Лазар Костић, Делегат: Милан Тодоровић
67786 КК Борча : КК Житко Баскет 70 : 89
(11:23, 23:18, 18:26, 18:22)
17.01.2021
17:30
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Саша Крсмановић, Милош Јоксимовић, Делегат: Предраг Ђикановић
КК Торлак ОКК Београд - слободна екипа
67788 КК Житко Баскет : КК Барајево 87 : 74
(29:27, 23:15, 22:17, 13:15)
23.01.2021
13:25
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Предраг Несторовић, Марко Пауновић, Делегат: Светлана Миладинов
67789 КК Раднички (Обреновац) : КК Риверс БМ 88 : 110
(17:20, 26:25, 22:33, 23:32)
23.01.2021
15:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Милош Ђурђић, Никола Благојевић, Делегат: Жељко Делић
67790 КК Младеновац : КК Торлак ОКК Београд 81 : 71
(30:14, 18:18, 20:19, 13:20)
24.01.2021
17:30
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Александар Бошковић, Антоније Луковић, Делегат: Вукашин Курћубић
КК Борча - слободна екипа
67792 КК Торлак ОКК Београд : КК Раднички (Обреновац) 59 : 74
(11:25, 16:10, 17:19, 15:20)
01.02.2021
20:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Драган Јаковљевић, Огњен Дабић, Делегат: Зоран Божовић
67793 КК Риверс БМ : КК Житко Баскет 56 : 70
(10:22, 14:14, 16:17, 16:17)
30.01.2021
13:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Милош Ђурђић, Немања Гојовић, Делегат: Александар Тодоровић
67794 КК Барајево : КК Борча 80 : 68
(23:12, 24:21, 17:21, 16:14)
01.02.2021
20:30
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Никола Ђокић, Никола Младеновић, Делегат: Никола Шошкић
КК Младеновац - слободна екипа
67796 КК Борча : КК Риверс БМ 85 : 93
(22:24, 18:29, 27:19, 18:21)
04.02.2021
20:30
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Петар Димић, Стеван Гуџулић, Делегат: Миодраг Алексић
67797 КК Житко Баскет : КК Торлак ОКК Београд 96 : 72
(21:19, 24:19, 24:16, 27:18)
04.02.2021
19:25
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Огњен Ћурчић, Никола Ђокић, Делегат: Жељко Делић
67798 КК Раднички (Обреновац) : КК Младеновац 76 : 68
(20:17, 15:18, 20:22, 21:11)
07.02.2021
20:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Павле Цветић, Филип Конатар, Делегат: Слободан Каличанин
КК Барајево - слободна екипа
67800 КК Младеновац : КК Житко Баскет 73 : 108
(20:37, 21:25, 14:29, 18:17)
09.02.2021
19:30
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Лука Максимовић, Филип Конатар, Делегат: Предраг Ђикановић
67801 КК Торлак ОКК Београд : КК Борча 79 : 84
(18:26, 16:27, 22:22, 23:9)
06.02.2021
17:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Филип Младеновић, Огњен Дабић, Делегат: Никола Томић
67802 КК Риверс БМ : КК Барајево 97 : 95
(27:23, 25:31, 27:18, 18:23)
06.02.2021
19:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Марија Ћирић, Стеван Гуџулић, Делегат: Милан Тодоровић
КК Раднички (Обреновац) - слободна екипа