lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар - Група А   >   КК Младеновац - КК Барајево
(67781) 30.01.2021
Сениори/1.МРЛ Центар - Група А
КК Младеновац
61
КК Барајево
70
(16:20, 20:16, 14:12, 11:22)
30.01.2021
14:30:00
Спортски центар (Младеновац)
Стеван Гуџулић, Небојша Перовић. Делегат: Слободан Каличанин

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5