lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар - Група А   >   КК Риверс БМ - КК Барајево
(67802) 06.02.2021
Сениори/1.МРЛ Центар - Група А
КК Риверс БМ
97
КК Барајево
95
(27:23, 25:31, 27:18, 18:23)
06.02.2021
19:20:00
Хала Визура
Марија Ћирић, Стеван Гуџулић. Делегат: Милан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5