lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група А   >   КК Гро-Баскет - КК Шутер
(67839) 13.10.2020
Сениори/2.МРЛ Центар - Група А
КК Гро-Баскет
71
КК Шутер
81
(18:24, 23:23, 12:16, 18:18)
13.10.2020
20:30:00
Петар Јанковић, Алекса Петровић. Делегат: Александар Вранеш

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5