lat|eng
Насловна > Резултати
СЕНИОРИ/2.МРЛ Центар - Група А
1.КК Мондо Баскет12111984:77823
2.КК Умка Џез12111919:78423
3.КК Еко Спорт1257795:76417
4.КК Горица1257993:100717
5.КК Веба Баскет1257892:89717
6.КК Гро-Баскет1257884:93617
7.КК Церак12012669:97012
8.КК Шутер (Екипа одустала)0000:00
67833 КК Веба Баскет : КК Умка Џез 60 : 70
(16:26, 15:20, 17:10, 12:14)
03.10.2020
21:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Дејан Живковић, Срба Ерић, Делегат: Милан Кумбара
67834 КК Еко Спорт : КК Гро-Баскет 67 : 48
(10:17, 19:11, 12:14, 26:6)
07.10.2020
14:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Илић, Лука Џомбић, Делегат: Тијана Брнић
67835 КК Шутер (Екипа одустала) : КК Горица
01.01.2020
67836 КК Мондо Баскет : КК Церак 110 : 46
(29:9, 34:14, 24:9, 23:14)
03.10.2020
17:30
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
Дамјан Ратковић, Михајло Гаврилоски, Делегат: Ненад Радосављевић
67837 КК Умка Џез : КК Церак 87 : 51
(26:10, 18:14, 24:11, 19:16)
10.10.2020
14:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
Милош Попић, Хелена Маринковић, Делегат: Борко Павловић
67838 КК Горица : КК Мондо Баскет 73 : 78
(14:23, 15:26, 22:17, 22:12)
10.10.2020
18:00
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
Немања Илић, Александар Лазић, Делегат: Бојан Драшкић
67839 КК Гро-Баскет : КК Шутер (Екипа одустала)
01.01.2020
67840 КК Веба Баскет : КК Еко Спорт 78 : 74
(20:13, 13:16, 13:13, 19:23, 13:9)
13.10.2020
19:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Милош Лукић, Душан Симић, Делегат: Синиша Шарбајић
67841 КК Еко Спорт : КК Умка Џез 50 : 54
(11:8, 17:17, 14:16, 8:13)
21.10.2020
20:25
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Илић, Марко Богићевић, Делегат: Милена Главан
67842 КК Шутер (Екипа одустала) : КК Веба Баскет
01.01.2020
67843 КК Мондо Баскет : КК Гро-Баскет 77 : 61
(25:14, 27:18, 12:18, 13:11)
17.10.2020
19:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
Петар Јанковић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Јован Чучуковић
67844 КК Церак : КК Горица 68 : 88
(13:22, 18:20, 18:20, 19:26)
18.10.2020
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Никола Милосављевић , Вук Иванчевић, Делегат: Александар Толић
67845 КК Умка Џез : КК Горица 86 : 72
(26:21, 19:22, 19:12, 22:17)
23.01.2021
20:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Петар Јанковић, Александар Лазић, Делегат: Љиљана Перуничић
67846 КК Гро-Баскет : КК Церак 73 : 62
(16:19, 19:18, 20:17, 18:8)
25.10.2020
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Немања Илић, Стефан Милић, Делегат: Тијана Брнић
67847 КК Веба Баскет : КК Мондо Баскет 73 : 79
(22:15, 5:26, 18:18, 28:20)
24.10.2020
21:30
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Милош Попић, Лука Џомбић, Делегат: Горан Радовановић
67848 КК Еко Спорт : КК Шутер (Екипа одустала)
01.01.2020
67849 КК Шутер (Екипа одустала) : КК Умка Џез
01.01.2020
67850 КК Мондо Баскет : КК Еко Спорт 64 : 61
(20:10, 16:17, 13:20, 15:14)
31.10.2020
17:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
Петар Милановић, Срба Ерић, Делегат: Милена Главан
67851 КК Церак : КК Веба Баскет 56 : 86
(14:23, 15:23, 17:23, 10:17)
01.11.2020
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Милош Лукић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Јован Михаиловић
67852 КК Горица : КК Гро-Баскет 97 : 74
(20:16, 32:17, 20:19, 25:22)
01.11.2020
18:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Дејан Живковић, Момчило Лутовац, Делегат: Милан Кумбара
67853 КК Умка Џез : КК Гро-Баскет 86 : 77
(19:20, 24:16, 22:17, 21:24)
07.02.2021
16:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Петар Милановић, Вук Иванчевић, Делегат: Небојша Лазаревић
67854 КК Веба Баскет : КК Горица 88 : 105
(17:28, 19:36, 29:24, 23:17)
07.11.2020
17:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Илић, Душко Милаковић, Делегат: Љиљана Перуничић
67855 КК Еко Спорт : КК Церак 71 : 55
(16:9, 18:14, 24:19, 13:13)
07.11.2020
19:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Петар Јанковић, Марко Вукчевић, Делегат: Синиша Шарбајић
67856 КК Шутер (Екипа одустала) : КК Мондо Баскет
01.01.2021
67857 КК Мондо Баскет : КК Умка Џез 76 : 78
(21:19, 18:17, 20:20, 10:13, 7:9)
06.12.2020
17:30
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
Дејан Живковић, Лазар Ђуришић, Делегат: Бојан Драшкић
67858 КК Церак : КК Шутер (Екипа одустала)
01.01.2020
67859 КК Горица : КК Еко Спорт 98 : 80
(29:17, 20:25, 26:18, 23:20)
06.02.2021
13:30
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
Петар Милановић, Стефан Дојчиновић, Делегат: Александар Вранеш
67860 КК Гро-Баскет : КК Веба Баскет 80 : 74
(30:21, 17:16, 13:13, 20:24)
28.01.2020
19:15
Илија Гарашанин (Гроцка) ( Булевар револуције 11)
Милош Лукић, Марко Богићевић, Делегат: Борко Павловић
67861 КК Умка Џез : КК Веба Баскет 78 : 61
(12:14, 23:21, 27:13, 16:13)
13.12.2020
18:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Петар Јанковић, Душко Милаковић, Делегат: Александар Толић
67862 КК Гро-Баскет : КК Еко Спорт 87 : 73
(25:16, 18:15, 22:21, 22:21)
02.02.2020
19:15
Илија Гарашанин (Гроцка) ( Булевар револуције 11)
Марко Богићевић, Стефан Милић, Делегат: Милан Кумбара
67863 КК Горица : КК Шутер (Екипа одустала)
01.01.2020
67864 КК Церак : КК Мондо Баскет 55 : 77
(15:26, 11:21, 12:17, 17:13)
10.12.2020
21:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
Петар Милановић, Момчило Лутовац, Делегат: Ивана Антуновић
67865 КК Церак : КК Умка Џез 41 : 55
(10:9, 15:10, 9:16, 7:20)
16.12.2020
18:45
Франце Прешерн ( Станка Пауновића Вељка 45)
Дамјан Ратковић, Михајло Гаврилоски, Делегат: Борко Павловић
67866 КК Мондо Баскет : КК Горица 107 : 68
28.01.2020
21:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
Немања Илић, Душан Симић, Делегат: Јован Михаиловић
67867 КК Шутер (Екипа одустала) : КК Гро-Баскет
01.01.2020
67868 КК Еко Спорт : КК Веба Баскет 61 : 56
(11:17, 14:10, 18:11, 18:18)
04.02.2021
18:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Дејан Живковић, Ања Томовић, Делегат: Јован Чучуковић
67869 КК Умка Џез : КК Еко Спорт 74 : 54
(24:12, 12:16, 18:11, 20:15)
30.01.2021
21:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Петар Јанковић, Срба Ерић, Делегат: Тијана Брнић
67870 КК Веба Баскет : КК Шутер (Екипа одустала)
01.01.2020
67871 КК Гро-Баскет : КК Мондо Баскет 66 : 85
(13:24, 19:20, 20:23, 14:18)
05.02.2021
19:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
Петар Јанкулоски, Вук Иванчевић, Делегат: Александар Толић
67872 КК Горица : КК Церак 98 : 75
(39:18, 11:20, 27:19, 21:18)
07.02.2021
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Петар Јанкулоски, Стефан Дојчиновић, Делегат: Синиша Шарбајић
67873 КК Горица : КК Умка Џез 71 : 84
(14:19, 18:22, 25:23, 14:20)
16.01.2021
13:30
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
Немања Илић, Никола Ристић, Делегат: Борко Павловић
67874 КК Церак : КК Гро-Баскет 62 : 75
(12:17, 25:23, 9:20, 16:15)
17.01.2021
11:30
Илија Гарашанин (Гроцка) ( Булевар револуције 11)
Марко Богићевић, Александар Лазић, Делегат: Љиљана Перуничић
67875 КК Мондо Баскет : КК Веба Баскет 88 : 67
(14:20, 23:21, 28:10, 23:16)
19.01.2021
21:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
Петар Јанковић, Никола Милосављевић , Делегат: Горан Радовановић
67876 КК Шутер (Екипа одустала) : КК Еко Спорт
01.01.2020
67877 КК Умка Џез : КК Шутер (Екипа одустала)
67878 КК Еко Спорт : КК Мондо Баскет 56 : 63
(18:12, 15:17, 11:18, 12:16)
24.01.2021
16:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Петар Јанкулоски, Александар Лазић, Делегат: Милан Кумбара
67879 КК Веба Баскет : КК Церак 78 : 52
(26:12, 18:19, 18:10, 16:11)
23.01.2021
21:30
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Немања Илић, Вук Стојановић, Делегат: Синиша Шарбајић
67880 КК Гро-Баскет : КК Горица 91 : 89
(23:28, 26:13, 29:20, 13:28)
24.01.2021
11:30
Илија Гарашанин (Гроцка) ( Булевар револуције 11)
Петар Милановић, Ђорђе Маринков, Делегат: Александар Вранеш
67881 КК Гро-Баскет : КК Умка Џез 91 : 93
(25:24, 26:21, 15:23, 25:25)
31.01.2021
17:30
Илија Гарашанин (Гроцка) ( Булевар револуције 11)
Петар Јанкулоски, Никола Милосављевић , Делегат: Тијана Брнић
67882 КК Горица : КК Веба Баскет 93 : 100
(23:22, 25:27, 18:27, 27:24)
30.01.2021
13:00
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
Александар Грчић, Срба Ерић, Делегат: Јован Чучуковић
67883 КК Церак : КК Еко Спорт 46 : 72
(6:14, 11:17, 17:25, 12:16)
31.01.2021
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Вук Иванчевић, Михајло Гаврилоски, Делегат: Бојан Драшкић
67884 КК Мондо Баскет : КК Шутер (Екипа одустала)
67885 КК Умка Џез : КК Мондо Баскет 74 : 80
(15:23, 18:18, 19:20, 22:19)
13.02.2021
20:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Петар Јанковић, Марко Богићевић, Делегат: Александар Вранеш
67886 КК Шутер (Екипа одустала) : КК Церак
67887 КК Еко Спорт : КК Горица 76 : 41
(27:15, 17:6, 13:10, 19:10)
11.02.2021
21:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Лукић, Немања Илић, Делегат: Александар Толић
67888 КК Веба Баскет : КК Гро-Баскет 71 : 61
(15:23, 20:10, 19:10, 17:18)
16.02.2021
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Дејан Живковић, Петар Јанкулоски, Делегат: Ненад Радосављевић