lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б   >   КК Сурчин Добановци - КК Рас
(67900) 18.10.2020
Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б
КК Сурчин Добановци
62
КК Рас
57
(21:10, 8:13, 15:20, 18:14)
18.10.2020
12:30:00
Бранко Радичевић (Бољевци)
Милош Лукић, Никола Ћурдић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5