lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б   >   КК Барајево Бамби - ШКК Звездара
(67903) 18.10.2020
Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б
КК Барајево Бамби
65
ШКК Звездара
82
(20:25, 17:28, 15:18, 13:11)
18.10.2020
20:30:00
Павле Поповић (Вранић)
Дамјан Ратковић, Михајло Гаврилоски. Делегат: Милан Благојевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5