lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Слодес - БКК Раднички
(80199) 22.02.2023
Кадети/Квалитетна лига
КК Слодес
76
БКК Раднички
85
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
22.02.2023
15:00:00
Хала Слодес
Огњен Ћурчић, Далибор Шуштершић, . Делегат: Александар Толић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5