lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Колеџ Београд - БКК Раднички
(80225) 28.01.2023
Кадети/Квалитетна лига
КК Колеџ Београд
84
БКК Раднички
74
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
28.01.2023
17:30:00
Хала Железник
Петар Станишић, Вук Стојановић, . Делегат: Александар Толић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5