lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Младост Веба - КК Сава
(80247) 19.02.2023
Кадети/Квалитетна лига
КК Младост Веба
86
КК Сава
66
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
19.02.2023
16:30:00
Хала Пинки
Далибор Шуштершић, Петар Јанкулоски, . Делегат: Александар Варађан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5