lat|eng
Насловна   >   Сениори/1МРЛ Центар   >   КК Мондо Баскет - КК Младеновац
(84937) 04.12.2023
Сениори/1МРЛ Центар
КК Мондо Баскет
75
КК Младеновац
73
(21:18, 19:25, 20:15, 15:15)
04.12.2023
17:20:00
Граовац (Батајница)
Филип Младеновић, Хелена Маринковић, . Делегат: Небојша Лазаревић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5