lat|eng
Насловна   >   Сениори/1МРЛ Центар   >   КК Земун Борац - КК Жарково
(84938) 06.12.2023
Сениори/1МРЛ Центар
КК Земун Борац
79
КК Жарково
70
(16:18, 24:10, 17:21, 22:21)
06.12.2023
21:45:00
Хала Пинки
Никола Младеновић, Тијана Војводић, . Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5