lat|eng
Насловна   >   Сениори/1МРЛ Центар   >   КК ИБЦ - КК Младеновац
(84951) 28.01.2024
Сениори/1МРЛ Центар
КК ИБЦ
95
КК Младеновац
48
(30:14, 22:7, 23:8, 20:19)
28.01.2024
20:00:00
Хала спортова Жарково
Петар Јанковић, Марко Вукчевић, . Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5