lat|eng
Насловна   >   Сениори/1МРЛ Центар   >   КК Житко Баскет - КК Мондо Баскет
(84954) 27.01.2024
Сениори/1МРЛ Центар
КК Житко Баскет
91
КК Мондо Баскет
70
(19:12, 15:16, 25:22, 32:20)
27.01.2024
13:30:00
Спортски центар Кошутњак - велика сала
Никола Ђокић, Никола Благојевић, . Делегат: Жељко Делић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5