lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Квалитетна лига   >   ЖКК Див Баскет - ЖКК Кораћ Академија 011
(85793) 28.10.2023
Пионирке/Квалитетна лига
ЖКК Див Баскет
65
ЖКК Кораћ Академија 011
73
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
28.10.2023
17:00:00
Борислав Пекић
Хелена Маринковић, Тијана Војводић, . Делегат: Синиша Шарбајић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5