lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Квалитетна лига   >   ЖКК Флеш - ЖКК Мега Арт
(85796) 28.10.2023
Пионирке/Квалитетна лига
ЖКК Флеш
17
ЖКК Мега Арт
48
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
28.10.2023
16:45:00
12. Гимназија
Далибор Шуштершић, Михајло Гаврилоски, . Делегат: Ведран Чоловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5