lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Квалитетна лига   >   ЖКК Рас - ЖКК Мега Арт
(85804) 18.11.2023
Пионирке/Квалитетна лига
ЖКК Рас
57
ЖКК Мега Арт
68
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.11.2023
21:00:00
Бранко Ћопић
Тијана Војводић, Дуња Поповић, . Делегат: Слободан Каличанин

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5