lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Квалитетна лига   >   ЖКК Флеш - ЖКК Див Баскет
(85806) 18.11.2023
Пионирке/Квалитетна лига
ЖКК Флеш
71
ЖКК Див Баскет
68
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.11.2023
18:00:00
12. Гимназија
Душко Милаковић, Оливера Старинчевић, . Делегат: Борко Павловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5