lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Квалитетна лига   >   ЖКК Мега Арт - ЖКК Церак
(85819) 10.12.2023
Пионирке/Квалитетна лига
ЖКК Мега Арт
46
ЖКК Церак
54
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
10.12.2023
20:30:00
Хала Мега Фацторy
Лука Максимовић, Лазар Костић, . Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5