lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Квалитетна лига   >   ЖКК Рас - ЖКК Сопот
(85821) 09.12.2023
Пионирке/Квалитетна лига
ЖКК Рас
59
ЖКК Сопот
43
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
09.12.2023
16:30:00
Уједињене Нације
Лука Максимовић, Вук Стојановић, . Делегат: Никола Томић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5