lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Квалитетна лига   >   ЖКК Мондо Баскет - ЖКК Церак
(85847) 27.02.2024
Пионирке/Квалитетна лига
ЖКК Мондо Баскет
96
ЖКК Церак
35
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
27.02.2024
21:10:00
Иво Андрић
Оливера Старинчевић, Марија Мољевић, . Делегат: Урош Чукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5