lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Квалитетна лига   >   ЖКК Мега Арт - ЖКК Рас
(85850) 25.02.2024
Пионирке/Квалитетна лига
ЖКК Мега Арт
61
ЖКК Рас
44
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
25.02.2024
20:30:00
Хала Мега Фацторy
Далибор Шуштершић, Тијана Војводић, . Делегат: Милан Крнета

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5