lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Квалитетна лига   >   ККЖ Црвена Звезда - ЖКК Сопот
(85872) 07.04.2024
Пионирке/Квалитетна лига
ККЖ Црвена Звезда
45
ЖКК Сопот
29
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
07.04.2024
11:50:00
Баскет Ланд
Максим Тврдишић, Маријана Стојановић, . Делегат: Милан Благојевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5