lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Квалитетна лига   >   ЖКК Визура - ЖКК Мега Арт
(85875) 07.04.2024
Пионирке/Квалитетна лига
ЖКК Визура
62
ЖКК Мега Арт
66
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
07.04.2024
12:20:00
Хала Визура Спорт
Далибор Шуштершић, Вук Матић, . Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5