lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Реал Београд - КК Жарково
(86718) 08.11.2023
Јуниори/Квалитетна лига
КК Реал Београд
58
КК Жарково
56
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
08.11.2023
15:00:00
Антоније Луковић, Душко Милаковић, . Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5