lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Реал Београд - КК Колеџ Београд
(86751) 12.12.2023
Јуниори/Квалитетна лига
КК Реал Београд
72
КК Колеџ Београд
62
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
12.12.2023
15:00:00
Лука Максимовић, Душко Милаковић, . Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5