lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Риверс БМ - КК Партизан
(86763) 25.12.2023
Јуниори/Квалитетна лига
КК Риверс БМ
89
КК Партизан
91
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
25.12.2023
21:20:00
Хала Визура Спорт
Петар Јанковић, Далибор Шуштершић, . Делегат: Јелена Поповић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5