lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Визура - КК Риверс БМ
(86766) 19.01.2024
Јуниори/Квалитетна лига
КК Визура
82
КК Риверс БМ
78
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
19.01.2024
21:50:00
Хала Визура Спорт
Душко Милаковић, Страхиња Стаменковић, . Делегат: Александар Вранеш

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5